Uşak'da Kiralık Su Tankeri (Arazöz)

Uşak'da ve Ege bölgesinde uygun fiyatlarla aylık / yıllık su tankeri (arazöz) kiralamak için fiyat teklifi alın.

Uşak ve Çevresinde Su Tankeri (Arazöz) Kiralayan Firmalar

Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık Su Tankeri (Arazöz) Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık su tankeri (arazöz) arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi marka/model iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Su Tankeri (Arazöz) Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri su tankeri (arazöz) sahibi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Su Tankeri (Arazöz) Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

Su Tankeri (Arazöz) sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve su tankeri (arazöz) sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.

Uşak'da Kiralık Su Tankeri (Arazöz) Arayanlar

Uşak'da 1 Adet Kiralık Su Tankeri (Arazöz) Aranıyor

Süre: 6 Ay
Uşak, Merkez' de deri fabrikasının su ihtiyacını gidermek için ortalama 7km-8km arasında kullanılacak, 22T-30T arası ka... Devamı

4 firma teklif verdi 18 Eylül 2023

Uşak'da 2 Adet Kiralık Su Tankeri (Arazöz) Aranıyor

Süre: 6 Ay
Uşak, Merkez ilçesinde su taşıma işinde kullanılacak, 15T-22T kapasiteli, operatörlü/operatörsüz 2 adet su tankeri (arazöz) kiralanacaktır.

1 firma teklif verdi 15 Ağustos 2022

Uşak'da 2 Adet Kiralık Su Tankeri (Arazöz) Aranıyor

Süre: 3 Ay
Uşak, Merkez ve ilçe köylerinde su nakliyesinde kullanılmak üzere, 18T ve üzeri şoförsüz, 2 adet su tankeri arazöz kira... Devamı

2 firma teklif verdi 29 Temmuz 2022

Uşak'da 1 Adet Kiralık Su Tankeri (Arazöz) Aranıyor

Süre: 3 aylık
Uşak Eşme köylerine göletten su alınıp içme suyu depolarına su nakli işinde çalıştırılmak üzere 1 adet içme suyu tankeri arazöz 3 aylık şoförlü olarak kiralanacaktır.

29 Temmuz 2021

Uşak'da 2 Adet Kiralık Su Tankeri (Arazöz) Aranıyor

Süre: 3 AYLIK
Usak merkez ve ilcelerinde görevlendirilmek uzere temiz su tasiyacak, su tankeri, arazoz 3 aylık operatörlü veya operatörsüz olarak kiralanacaktır

27 Temmuz 2021

Uşak'da 1 Adet Kiralık Su Tankeri (Arazöz) Aranıyor

Süre: 2 aylık
Uşak Uluğbey de Altın madeninde 2 ay süre ile çalışacak, henüz ihalesi alınmamış, ihaleye girecek olan bir firma tarafı... Devamı

26 Şubat 2021

Uşak'da 1 Adet Kiralık Su Tankeri (Arazöz) Aranıyor

Süre: 12 aylık
Uşak’ta hızlı tren projesinde çalıştırılmak üzere 20 ton kapasiteli 1 adet su tankeri arazöz 12 aylık şoförlü olarak ... Devamı

11 firma teklif verdi 17 Şubat 2021

Uşak Kiralık Su Tankeri (Arazöz)

  • Uşak Kiralık Su Tankeri (Arazöz) için teklif alın, satınalma için peşinat veya finansman düşünmeyin.
  • Uşak'da aylık kiralık su tankerleri (arazöz) şirket bilançosunda pasifte yer almadığı için kredi imkanlarını etkilemez.
  • Uşak Su Tankeri (Arazöz) Kiralama ile şirket sermayesinde bu hizmet için toplu bir para çıkışı olmaz. Şirket bu kazancını başka yatırımlar için kullanabilir.
  • Uşak'da kiralık su tankeri (arazöz) fiyatları için aylık faturalar kesilir. Bu faturaların, direkt gider yazılabilmesi vergi avantajı sağlar. Böylelikle KDV; faturayı takip eden ilk ay mahsup edilerek, daha az KDV ödemesi sağlanmaktadır. Faturalarının tamamı, 3 aylık bilanço döneminde gider olarak kaydedilebilir.
  • Anlaşmaya göre Uşak'da su tankeri (arazöz) kiralama şoförü ile birlikte yapılırsa, şirket personele ödenecek olan maaş, sigorta, ikramiye ve yan ödemeler gibi pek çok maliyeti ödemek zorunda değildir.
  • Su Tankeri (Arazöz) satın alınması durumunda, ortalama 5-6 yıl sonra ekonomik ömrü zaten dolmuş olacaktır. Bu süreden ortalama 2-3 yıl sonra su tankerleri (arazöz) genellikle satılmaktadır. Satılık iş makinalarınız için Uşak ikinci el su tankeri (arazöz) sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
  • Uşak'da su tankeri (arazöz) kiralama seçeneğiyle arızaları, yedek parça bulunabilirliğini ve servis ihtiyacını düşünmezsiniz.

Uşak'da Kiralık Su Tankeri (Arazöz) Arıyor Musunuz?