Kütahya'da Kiralık Su Tankeri (Arazöz)

Kütahya'da ve Ege bölgesinde uygun fiyatlarla aylık / yıllık su tankeri (arazöz) kiralamak için fiyat teklifi alın.

Kütahya ve Çevresinde Su Tankeri (Arazöz) Kiralayan Firmalar

Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık Su Tankeri (Arazöz) Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık su tankeri (arazöz) arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi marka/model iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Su Tankeri (Arazöz) Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri su tankeri (arazöz) sahibi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Su Tankeri (Arazöz) Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

Su Tankeri (Arazöz) sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve su tankeri (arazöz) sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.

Kütahya'da Kiralık Su Tankeri (Arazöz) Arayanlar

Kütahya'da 1 Adet Kiralık Su Tankeri (Arazöz) Aranıyor

Süre: 2 Ay
Kütahya, Merkez' de belediye bünyesinde 10km mesafede olan İnfaz Kurumu'na su taşıma işinde kullanılacak, 20T kapasiteli, operatörsüz su tankeri (arazöz) kiralanacaktır.

21 Temmuz 2023

Kütahya'da 1 Adet Kiralık Su Tankeri (Arazöz) Aranıyor

Süre: 2 aylık
Kütahya Tavşanlı Keles yolunda sondaj lakasyonuna su taşıyacak 20 ton kapasiteli 1 adet su tankeri arazöz 2 aylık şoförlü olarak kiralanacaktır.

07 Ağustos 2021

Kütahya'da 5 Adet Kiralık Su Tankeri (Arazöz) Aranıyor

Süre: 2 aylık
Kütahya'da Yol şantiyesinde çalıştırılmak üzere 20 ton kapasiteli 5 adet su tankeri arazöz 2 aylık operatörsüz olarak kiralanacaktır.

1 firma teklif verdi 07 Ağustos 2021

Kütahya'da 1 Adet Kiralık Su Tankeri (Arazöz) Aranıyor

Süre: 4 aylık
Kütahya Çavdarhisar Emet arasındaki 30 km yol yapım işinde yol sulamasında kullanılacak 20 ton kapasiteli 1 adet su tan... Devamı

2 firma teklif verdi 21 Ağustos 2020

Kütahya'da 1 Adet Kiralık Su Tankeri (Arazöz) Aranıyor

Süre: 2 ay
Kütahya'da manyezit ocaklarında kullanmak üzere 2 ay süreliğine 1 adet sulama aracı (arazöz) kiralanacaktır.

1 firma teklif verdi 13 Eylül 2017

Kütahya Kiralık Su Tankeri (Arazöz)

  • Kütahya Kiralık Su Tankeri (Arazöz) için teklif alın, satınalma için peşinat veya finansman düşünmeyin.
  • Kütahya'da aylık kiralık su tankerleri (arazöz) şirket bilançosunda pasifte yer almadığı için kredi imkanlarını etkilemez.
  • Kütahya Su Tankeri (Arazöz) Kiralama ile şirket sermayesinde bu hizmet için toplu bir para çıkışı olmaz. Şirket bu kazancını başka yatırımlar için kullanabilir.
  • Kütahya'da kiralık su tankeri (arazöz) fiyatları için aylık faturalar kesilir. Bu faturaların, direkt gider yazılabilmesi vergi avantajı sağlar. Böylelikle KDV; faturayı takip eden ilk ay mahsup edilerek, daha az KDV ödemesi sağlanmaktadır. Faturalarının tamamı, 3 aylık bilanço döneminde gider olarak kaydedilebilir.
  • Anlaşmaya göre Kütahya'da su tankeri (arazöz) kiralama şoförü ile birlikte yapılırsa, şirket personele ödenecek olan maaş, sigorta, ikramiye ve yan ödemeler gibi pek çok maliyeti ödemek zorunda değildir.
  • Su Tankeri (Arazöz) satın alınması durumunda, ortalama 5-6 yıl sonra ekonomik ömrü zaten dolmuş olacaktır. Bu süreden ortalama 2-3 yıl sonra su tankerleri (arazöz) genellikle satılmaktadır. Satılık iş makinalarınız için Kütahya ikinci el su tankeri (arazöz) sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
  • Kütahya'da su tankeri (arazöz) kiralama seçeneğiyle arızaları, yedek parça bulunabilirliğini ve servis ihtiyacını düşünmezsiniz.

Kütahya'da Kiralık Su Tankeri (Arazöz) Arıyor Musunuz?