Denizli'de Kiralık Su Tankeri (Arazöz)

Denizli'de ve Ege bölgesinde uygun fiyatlarla aylık / yıllık su tankeri (arazöz) kiralamak için fiyat teklifi alın.
Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık Su Tankeri (Arazöz) Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık su tankeri (arazöz) arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi marka/model iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Su Tankeri (Arazöz) Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri su tankeri (arazöz) sahibi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Su Tankeri (Arazöz) Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

Su Tankeri (Arazöz) sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve su tankeri (arazöz) sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.

Denizli'de Kiralık Su Tankeri (Arazöz) Arayanlar

Denizli'de 1 Adet Kiralık Su Tankeri (Arazöz) Aranıyor

Süre: 1 ay
Çardak Belediyesine Yol sulamak için Önden su serpmeli büyük tanker gerekmektedir.

01 Eylül 2023

Denizli'de 1 Adet Kiralık Su Tankeri (Arazöz) Aranıyor

Süre: 15 Gün
Denizli, Çivril'de arazi sulama işinde kullanılacak, 20T-25T arası şoförlü, su tankeri (arazöz) kiralanacaktır. Şoföre kalacak yer ve yemek temin edilecektir.

23 Mayıs 2022

Denizli'de 1 Adet Kiralık Su Tankeri (Arazöz) Aranıyor

Süre: 3 aylık
Denizli'de 40 tonluk plastik su tanklarının günde 1-2 defa dolduracak, 500 metre stabilize yol sulayacak 20 tonluk 1 ad... Devamı

2 firma teklif verdi 29 Temmuz 2021

Denizli'de 10 Adet Kiralık Su Tankeri (Arazöz) Aranıyor

Süre: 12 aylık
Denizli’de otoyol İnşaatında çalıştırılmak üzere 20 ton kapasiteli 10 adet su tankeri arazöz 12 aylık operatörlü olarak kiralanacaktır.

14 firma teklif verdi 08 Eylül 2020

Denizli'de 4 Adet Kiralık Su Tankeri (Arazöz) Aranıyor

Süre: 3 aylık
Denizli merkezde yeşil alan sulamasında çalıştırılmak üzere 20 tonluk 4 adet su tankeri arazöz 3 aylık şoförsüz olarak kiralanacaktır.

2 firma teklif verdi 15 Temmuz 2020

Denizli'de 1 Adet Kiralık Su Tankeri (Arazöz) Aranıyor

Süre: 6 aylık
Denizli OSB 2. Kısımda bulunan yakıt stok sahasıda yangın tehlikesine karşı kullanmak amacı ile 20-25 tonluk 1 adet su ... Devamı

4 firma teklif verdi 03 Eylül 2019

Denizli'de 2 Adet Kiralık Su Tankeri (Arazöz) Aranıyor

Süre: 2 ay
Su depolarına su taşıma için 2-3 aylığına 2 adet krom içme suyu tankeri arıyorum.

22 Ağustos 2017

Denizli Kiralık Su Tankeri (Arazöz)

  • Denizli Kiralık Su Tankeri (Arazöz) için teklif alın, satınalma için peşinat veya finansman düşünmeyin.
  • Denizli'de aylık kiralık su tankerleri (arazöz) şirket bilançosunda pasifte yer almadığı için kredi imkanlarını etkilemez.
  • Denizli Su Tankeri (Arazöz) Kiralama ile şirket sermayesinde bu hizmet için toplu bir para çıkışı olmaz. Şirket bu kazancını başka yatırımlar için kullanabilir.
  • Denizli'de kiralık su tankeri (arazöz) fiyatları için aylık faturalar kesilir. Bu faturaların, direkt gider yazılabilmesi vergi avantajı sağlar. Böylelikle KDV; faturayı takip eden ilk ay mahsup edilerek, daha az KDV ödemesi sağlanmaktadır. Faturalarının tamamı, 3 aylık bilanço döneminde gider olarak kaydedilebilir.
  • Anlaşmaya göre Denizli'de su tankeri (arazöz) kiralama şoförü ile birlikte yapılırsa, şirket personele ödenecek olan maaş, sigorta, ikramiye ve yan ödemeler gibi pek çok maliyeti ödemek zorunda değildir.
  • Su Tankeri (Arazöz) satın alınması durumunda, ortalama 5-6 yıl sonra ekonomik ömrü zaten dolmuş olacaktır. Bu süreden ortalama 2-3 yıl sonra su tankerleri (arazöz) genellikle satılmaktadır. Satılık iş makinalarınız için Denizli ikinci el su tankeri (arazöz) sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
  • Denizli'de su tankeri (arazöz) kiralama seçeneğiyle arızaları, yedek parça bulunabilirliğini ve servis ihtiyacını düşünmezsiniz.

Denizli'de Kiralık Su Tankeri (Arazöz) Arıyor Musunuz?