Isparta'da Kiralık Su Tankeri (Arazöz)

Isparta'da ve Akdeniz bölgesinde uygun fiyatlarla aylık / yıllık su tankeri (arazöz) kiralamak için fiyat teklifi alın.
Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık Su Tankeri (Arazöz) Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık su tankeri (arazöz) arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi marka/model iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Su Tankeri (Arazöz) Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri su tankeri (arazöz) sahibi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Su Tankeri (Arazöz) Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

Su Tankeri (Arazöz) sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve su tankeri (arazöz) sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.

Isparta ve Akdeniz Bölgesinde Kiralık Su Tankeri (Arazöz) Arayanlar

Isparta'da 1 Adet Kiralık Su Tankeri (Arazöz) Aranıyor

Süre: 1 Hafta
Isparta ve sonrasında Antalya' da Spor organizasyonuna su sağlamada kullanılacak, 15T kapasiteli, operatörlü su tankeri... Devamı

1 firma teklif verdi 08 Aralık 2022

Isparta'da 2 Adet Kiralık Su Tankeri (Arazöz) Aranıyor

Süre: 4-5 Ay
Isparta, Şarkikaraağaç ilçesinde maden ocaklarını sulama işinde kullanılacak, operatörlü, 20T-24T arası kapasiteli, pom... Devamı

1 firma teklif verdi 02 Ağustos 2022

Antalya'da 1 Adet Kiralık Su Tankeri (Arazöz) Aranıyor

Süre: 12 ay
Antalya Kaş'ta yapımı devam eden Kıbrıs Barajı yol yapım işinde Karayolları'nın yol sulama, taş duvar sulama, göletten ... Devamı

2 firma teklif verdi 05 Nisan 2018

Kahramanmaraş'da 1 Adet Kiralık Su Tankeri (Arazöz) Aranıyor

Süre: En az 6 ay
Kahramanmaraş'ta Belediyenin park ve bahçe işleri için 2013 model ve üstü, kendinden şanzımanlı 1 adet arazöz (su tank... Devamı

23 Mart 2018

Antalya'da 1 Adet Kiralık Su Tankeri (Arazöz) Aranıyor

Süre: 36 AY
Antalya Döşemealtı Belediyesi işi için en az 2012 model ve yüklü ağırlığı 23-25 ton kapasiteli 3 kademeli ve redüktörlü... Devamı

4 firma teklif verdi 11 Ocak 2018

Adana'da 1 Adet Kiralık Su Tankeri (Arazöz) Aranıyor

Süre: 1-2 ay
Adana'da yol yapımı aşamasında yolları sulamak için 1-2 aylık su tankeri kiralanacaktır.

02 Temmuz 2017

Kahramanmaraş'da 1 Adet Kiralık Su Tankeri (Arazöz) Aranıyor

Süre: 3-4 AY
Kahramanmaraş'ta 3-5 ay süreyle 2014 model ve üstü 15 tonluk kiralık arazöz aranıyor.

03 Haziran 2017

Isparta Kiralık Su Tankeri (Arazöz)

  • Isparta Kiralık Su Tankeri (Arazöz) için teklif alın, satınalma için peşinat veya finansman düşünmeyin.
  • Isparta'da aylık kiralık su tankerleri (arazöz) şirket bilançosunda pasifte yer almadığı için kredi imkanlarını etkilemez.
  • Isparta Su Tankeri (Arazöz) Kiralama ile şirket sermayesinde bu hizmet için toplu bir para çıkışı olmaz. Şirket bu kazancını başka yatırımlar için kullanabilir.
  • Isparta'da kiralık su tankeri (arazöz) fiyatları için aylık faturalar kesilir. Bu faturaların, direkt gider yazılabilmesi vergi avantajı sağlar. Böylelikle KDV; faturayı takip eden ilk ay mahsup edilerek, daha az KDV ödemesi sağlanmaktadır. Faturalarının tamamı, 3 aylık bilanço döneminde gider olarak kaydedilebilir.
  • Anlaşmaya göre Isparta'da su tankeri (arazöz) kiralama şoförü ile birlikte yapılırsa, şirket personele ödenecek olan maaş, sigorta, ikramiye ve yan ödemeler gibi pek çok maliyeti ödemek zorunda değildir.
  • Su Tankeri (Arazöz) satın alınması durumunda, ortalama 5-6 yıl sonra ekonomik ömrü zaten dolmuş olacaktır. Bu süreden ortalama 2-3 yıl sonra su tankerleri (arazöz) genellikle satılmaktadır. Satılık iş makinalarınız için Isparta ikinci el su tankeri (arazöz) sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
  • Isparta'da su tankeri (arazöz) kiralama seçeneğiyle arızaları, yedek parça bulunabilirliğini ve servis ihtiyacını düşünmezsiniz.

Isparta'da Kiralık Su Tankeri (Arazöz) Arıyor Musunuz?