İstanbul'da Kiralık Mini Damperli Kamyon

İstanbul'da ve Marmara bölgesinde uygun fiyatlarla aylık / yıllık mini damperli kamyon kiralamak için fiyat teklifi alın.
Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık Mini Damperli Kamyon Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık mini damperli kamyon arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi marka/model iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Mini Damperli Kamyon Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri mini damperli kamyon sahibi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Mini Damperli Kamyon Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

Mini Damperli Kamyon sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve mini damperli kamyon sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.

İstanbul'da Kiralık Mini Damperli Kamyon Arayanlar

İstanbul'da 1 Adet Kiralık Mini Damperli Kamyon Aranıyor

Süre: 12 Ay
İstanbul, Avrupa Yakası Eyüpsultan bölgesinde çöp toplama işinde kullanılacak, 2018 model ve üzeri, şoförsüz mini damperli kamyon kiralanacaktır.

09 Şubat 2023

İstanbul'da 1 Adet Kiralık Mini Damperli Kamyon Aranıyor

Süre: 1 Gün
İstanbul, Avrupa Yakası Beyoğlu'nda konut şantiyesinde 3m³ moloz atımında kullanılacak, şoförlü mini damperli kamyon kiralanacaktır.

1 firma teklif verdi 09 Ocak 2023

İstanbul'da 1 Adet Kiralık Mini Damperli Kamyon Aranıyor

Süre: 3 Ay
İstanbul, Anadolu Yakası Ataşehir bölgesinde kurumsal firma tarafından saha içerisinde kum ve moloz taşımada kullanılacak, şoförlü mini damperli kamyon kiralanacaktır.

1 firma teklif verdi 11 Ekim 2022

İstanbul'da 1 Adet Kiralık Mini Damperli Kamyon Aranıyor

Süre: 1 Ay
İstanbul, Avrupa Yakası Beykoz'da konut şantiyesinde malzeme taşıma işlerinde kullanılacak, şoförlü mini damperli kamyo... Devamı

04 Ekim 2022

İstanbul'da 1 Adet Kiralık Mini Damperli Kamyon Aranıyor

Süre: 1 Ay
İstanbul'da genel bir bölgede devlet kitaplarının taşınma işinde kullanılacak, şoförlü, mini damperli kamyon kiralanacaktır.

2 firma teklif verdi 20 Temmuz 2022

İstanbul'da 1 Adet Kiralık Mini Damperli Kamyon Aranıyor

Süre: 2 aylık
İstanbul'da 8 ton kadar asfalt tasıma kapasiteli 1 adet mini damperli kamyon 2 aylık şoförlü olarak kiralanacaktır.

16 Eylül 2021

İstanbul'da 1 Adet Kiralık Mini Damperli Kamyon Aranıyor

Süre: 12 Aylık
İstanbul Başakşehir' de otoyol projesinde malzeme taşımalarında kullanılması için 1 adet mini damperli kamyon 12 ay şoförlü olarak kiralanacaktır.

1 firma teklif verdi 02 Temmuz 2021

İstanbul'da 2 Adet Kiralık Mini Damperli Kamyon Aranıyor

Süre: 20 AYLIK
İstanbul Sarıyer Beşiktaş ilçelerinde çalıştırılmak üzere 8-10 ton yük alabilecek 2 adet mini damperli kamyon 20 aylık şoförlü olarak kiralanacaktır.

22 Haziran 2021

İstanbul'da 2 Adet Kiralık Mini Damperli Kamyon Aranıyor

Süre: 3 Aylık
İstanbul Arnavutköy’de çalıştırılmak üzere 2 adet hino tarzı mini damperli kamyon 3 aylık ACİL şoförlü olarak kiralanac... Devamı

1 firma teklif verdi 21 Haziran 2021

İstanbul'da 2 Adet Kiralık Mini Damperli Kamyon Aranıyor

Süre: 2 aylık
İstanbul Havaalanında peysaj işinde çalıştırılmak üzere 2 adet mini damperli kamyon 1 aylık kiralanacaktır.

17 Haziran 2021

İstanbul'da 4 Adet Kiralık Mini Damperli Kamyon Aranıyor

Süre: 1 aylık
İstanbul Arnavutköy'de inşaat çevre düzenlemesi işinde çalıştırılmak üzere 4 adet Hino / Mitsubishi / Isuzu muadili damperli mini kamyon 1 aylık kiralanacaktır.

1 firma teklif verdi 19 Mart 2021

İstanbul'da 5 Adet Kiralık Mini Damperli Kamyon Aranıyor

Süre: 2 YILLIK
İSTANBUL'DA İSKİ İŞİ KAPSAMINDA ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE 2010 MODEL VE ÜZERİ 5 ADET MİNİ DAMPERLİ KAMYON 2 YILLIK ŞOFÖRSÜZ EYA ŞOFÖRSÜZ OLARAK KİRALANACAKTIR.

2 firma teklif verdi 17 Aralık 2020

İstanbul Kiralık Mini Damperli Kamyon

  • İstanbul Kiralık Mini Damperli Kamyon için teklif alın, satınalma için peşinat veya finansman düşünmeyin.
  • İstanbul'da aylık kiralık mini damperli kamyonlar şirket bilançosunda pasifte yer almadığı için kredi imkanlarını etkilemez.
  • İstanbul Mini Damperli Kamyon Kiralama ile şirket sermayesinde bu hizmet için toplu bir para çıkışı olmaz. Şirket bu kazancını başka yatırımlar için kullanabilir.
  • İstanbul'da kiralık mini damperli kamyon fiyatları için aylık faturalar kesilir. Bu faturaların, direkt gider yazılabilmesi vergi avantajı sağlar. Böylelikle KDV; faturayı takip eden ilk ay mahsup edilerek, daha az KDV ödemesi sağlanmaktadır. Faturalarının tamamı, 3 aylık bilanço döneminde gider olarak kaydedilebilir.
  • Anlaşmaya göre İstanbul'da mini damperli kamyon kiralama şoförü ile birlikte yapılırsa, şirket personele ödenecek olan maaş, sigorta, ikramiye ve yan ödemeler gibi pek çok maliyeti ödemek zorunda değildir.
  • Mini Damperli Kamyon satın alınması durumunda, ortalama 5-6 yıl sonra ekonomik ömrü zaten dolmuş olacaktır. Bu süreden ortalama 2-3 yıl sonra mini damperli kamyonlar genellikle satılmaktadır. Satılık iş makinalarınız için İstanbul ikinci el mini damperli kamyon sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
  • İstanbul'da mini damperli kamyon kiralama seçeneğiyle arızaları, yedek parça bulunabilirliğini ve servis ihtiyacını düşünmezsiniz.

İstanbul'da Kiralık Mini Damperli Kamyon Arıyor Musunuz?