Ankara'da Kiralık Mini Damperli Kamyon

Ankara'da ve İç Anadolu bölgesinde uygun fiyatlarla aylık / yıllık mini damperli kamyon kiralamak için fiyat teklifi alın.

Ankara ve Çevresinde Mini Damperli Kamyon Kiralayan Firmalar

Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık Mini Damperli Kamyon Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık mini damperli kamyon arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi marka/model iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Mini Damperli Kamyon Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri mini damperli kamyon sahibi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Mini Damperli Kamyon Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

Mini Damperli Kamyon sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve mini damperli kamyon sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.

Ankara'da Kiralık Mini Damperli Kamyon Arayanlar

Ankara'da Adet Kiralık Mini Damperli Kamyon Aranıyor

Süre: 1 hafta
-meşgul 14.02

14 Şubat 2024

Ankara'da 4 Adet Kiralık Mini Damperli Kamyon Aranıyor

Süre: 12 Ay
Ankara, Çankaya ilçesinde ASKİ altyapı işinde hafriyatta kullanılacak, şoförlü 4 adet mini damperli kamyon kiralanacakt... Devamı

01 Kasım 2023

Ankara'da 6 Adet Kiralık Mini Damperli Kamyon Aranıyor

Süre: 12 Ay
Ankara, Yenimahalle ve Etimesgut ilçelerinde ASKİ altyapı işinde ortalama 25km mesafede hafriyatta kullanılacak, HİNO m... Devamı

1 firma teklif verdi 18 Ağustos 2023

Ankara'da 1 Adet Kiralık Mini Damperli Kamyon Aranıyor

Süre: 2 Ay
Ankara, Etlik şehir hastanesi şantiyesinde kullanılmak üzere, Dodge As 250 muadili, şoförlü mini damperli kamyon kiralanacaktır.

23 Mayıs 2022

Ankara'da 15 Adet Kiralık Mini Damperli Kamyon Aranıyor

Süre: 12 AYLIK
ANKARA'DA İHALE İLE ALINAN RESMİ KURUMDA ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE 2015 MODEL VE ÜZERİ 4-8 TONLUK 15 ADET MİNİ DAMPERLİ KAMYO... Devamı

12 Nisan 2021

Ankara'da 1 Adet Kiralık Mini Damperli Kamyon Aranıyor

Süre: 5 yıllık
Ankara Çankaya'da Mebusevleri bölgesinde temizlik işlerinde çalışacak en az 2 ton kapasiteli 1 adet Mini Damperli Kamyon 5 yıllık şoförsüz olarak kiralanacaktır.

13 Aralık 2018

Ankara Kiralık Mini Damperli Kamyon

  • Ankara Kiralık Mini Damperli Kamyon için teklif alın, satınalma için peşinat veya finansman düşünmeyin.
  • Ankara'da aylık kiralık mini damperli kamyonlar şirket bilançosunda pasifte yer almadığı için kredi imkanlarını etkilemez.
  • Ankara Mini Damperli Kamyon Kiralama ile şirket sermayesinde bu hizmet için toplu bir para çıkışı olmaz. Şirket bu kazancını başka yatırımlar için kullanabilir.
  • Ankara'da kiralık mini damperli kamyon fiyatları için aylık faturalar kesilir. Bu faturaların, direkt gider yazılabilmesi vergi avantajı sağlar. Böylelikle KDV; faturayı takip eden ilk ay mahsup edilerek, daha az KDV ödemesi sağlanmaktadır. Faturalarının tamamı, 3 aylık bilanço döneminde gider olarak kaydedilebilir.
  • Anlaşmaya göre Ankara'da mini damperli kamyon kiralama şoförü ile birlikte yapılırsa, şirket personele ödenecek olan maaş, sigorta, ikramiye ve yan ödemeler gibi pek çok maliyeti ödemek zorunda değildir.
  • Mini Damperli Kamyon satın alınması durumunda, ortalama 5-6 yıl sonra ekonomik ömrü zaten dolmuş olacaktır. Bu süreden ortalama 2-3 yıl sonra mini damperli kamyonlar genellikle satılmaktadır. Satılık iş makinalarınız için Ankara ikinci el mini damperli kamyon sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
  • Ankara'da mini damperli kamyon kiralama seçeneğiyle arızaları, yedek parça bulunabilirliğini ve servis ihtiyacını düşünmezsiniz.

Ankara'da Kiralık Mini Damperli Kamyon Arıyor Musunuz?