Kahramanmaraş'da Kiralık Mini Damperli Kamyon

Kahramanmaraş'da ve Akdeniz bölgesinde uygun fiyatlarla aylık / yıllık mini damperli kamyon kiralamak için fiyat teklifi alın.

Kahramanmaraş ve Çevresinde Mini Damperli Kamyon Kiralayan Firmalar


Model Model Yılı Kiralayan Firma Şehir
2012 KAY**** (#2461) Kahramanmaraş
Fiyat Teklifi Alın
2006 Kap**** (#12122) Kahramanmaraş
Fiyat Teklifi Alın
2015 Emi**** (#11079) Kayseri
Fiyat Teklifi Alın
2015 Emi**** (#11079) Kayseri
Fiyat Teklifi Alın
2015 Emi**** (#11079) Kayseri
Fiyat Teklifi Alın
2015 Emi**** (#11079) Kayseri
Fiyat Teklifi Alın
Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık Mini Damperli Kamyon Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık mini damperli kamyon arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi marka/model iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Mini Damperli Kamyon Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri mini damperli kamyon sahibi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Mini Damperli Kamyon Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

Mini Damperli Kamyon sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve mini damperli kamyon sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.

Kahramanmaraş ve Akdeniz Bölgesinde Kiralık Mini Damperli Kamyon Arayanlar

Antalya'da 5 Adet Kiralık Mini Damperli Kamyon Aranıyor

Süre: 12 aylık
Antalya su idaresi kurumunda arıza işlerinde kullanılacak kum ve dolgu malzemesi taşıyacak 5 adet mini damperli kamyon 12 aylık şoförsüz olarak kiralanacaktır

10 Ekim 2020

Mersin'de 6 Adet Kiralık Mini Damperli Kamyon Aranıyor

Süre: 3 yıllık
Mersin Tarsus'da ambalaj atığı toplama işinde çalıştırılmak üzere 2018 ve üzeri 7 tonluk 6 adet mini damperli kamyon 3 yıllık kirlanacaktır.

18 Ağustos 2020

Adana'da 2 Adet Kiralık Mini Damperli Kamyon Aranıyor

Süre: 12 aylık
Adana merkezde lojistik firmasında çalıştırılmak üzere 2016 model ve üzeri 7-8 tonluk 2 adet mini damperli kamyon 12 aylık şoförsüz olarak kiralanacaktır.

27 Aralık 2019

Mersin'de 1 Adet Kiralık Mini Damperli Kamyon Aranıyor

Süre: 3 aylık
Mersin Gülnar ilçesi Büyükeceli köyü'nde, Rusya ortaklı ana yüklenici firma tarafından yapımı devam etmekte olan Akkuyu... Devamı

28 Mart 2019

Adana'da 1 Adet Kiralık Mini Damperli Kamyon Aranıyor

Süre: 9 Aylık
Adana'da Peyzaj işinde malzeme taşıyacak 1 adet mini damperli kamyon 9 aylık şoförsuz olarak kiralanacaktır. İş 01 Nisa... Devamı

19 Şubat 2019

Kahramanmaraş'da 2 Adet Kiralık Mini Damperli Kamyon Aranıyor

Süre: 2 AY
KAHRAMANMARAŞ BELEDİYESİ PARK BAHÇE İŞLERİ İÇİN 2010 MODEL VE ÜSTÜ 6 TEKERLİ EN AZ 2400 CC MOTOR HACİMLİ DAMPERLİ VE DA... Devamı

13 Nisan 2018

Kahramanmaraş Kiralık Mini Damperli Kamyon

  • Kahramanmaraş Kiralık Mini Damperli Kamyon için teklif alın, satınalma için peşinat veya finansman düşünmeyin.
  • Kahramanmaraş'da aylık kiralık mini damperli kamyonlar şirket bilançosunda pasifte yer almadığı için kredi imkanlarını etkilemez.
  • Kahramanmaraş Mini Damperli Kamyon Kiralama ile şirket sermayesinde bu hizmet için toplu bir para çıkışı olmaz. Şirket bu kazancını başka yatırımlar için kullanabilir.
  • Kahramanmaraş'da kiralık mini damperli kamyon fiyatları için aylık faturalar kesilir. Bu faturaların, direkt gider yazılabilmesi vergi avantajı sağlar. Böylelikle KDV; faturayı takip eden ilk ay mahsup edilerek, daha az KDV ödemesi sağlanmaktadır. Faturalarının tamamı, 3 aylık bilanço döneminde gider olarak kaydedilebilir.
  • Anlaşmaya göre Kahramanmaraş'da mini damperli kamyon kiralama şoförü ile birlikte yapılırsa, şirket personele ödenecek olan maaş, sigorta, ikramiye ve yan ödemeler gibi pek çok maliyeti ödemek zorunda değildir.
  • Mini Damperli Kamyon satın alınması durumunda, ortalama 5-6 yıl sonra ekonomik ömrü zaten dolmuş olacaktır. Bu süreden ortalama 2-3 yıl sonra mini damperli kamyonlar genellikle satılmaktadır. Satılık iş makinalarınız için Kahramanmaraş ikinci el mini damperli kamyon sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.
  • Kahramanmaraş'da mini damperli kamyon kiralama seçeneğiyle arızaları, yedek parça bulunabilirliğini ve servis ihtiyacını düşünmezsiniz.

Kahramanmaraş'da Kiralık Mini Damperli Kamyon Arıyor Musunuz?