Kocaeli'de 3 Adet Kamyon Üstü Beton Pompası Kiralanacaktır (2 yıllık)


Kocaeli Gebze Darıca Metro Projesinde mevcut iki hazır beton santraline bağlı olarak genel yüklenici kurumsal bir firma bünyesinde 1 adet 36-38m, 1 adet 41-42m ve bir adet 46-48m kapasitesinde toplam 3 adet kamyon üstü beton pompası yıllık sözleşmelerle uzunvadeli olarak 2023 Mayıs ayına kadar çift vardiya (iki operatör) dahil, yakıt İŞVEREN'e ait olmak üzere kiralanacaktır. Operatörlere işçi kampında barınma imkanı ve 3 öğün şantiye tabldot yemeği bedelsiz verilecektir. Ödeme: Aylık hakediş faturası + 30gün. İş 01 Mart 2021 tarihinde başlayacaktır.

Kiralamak İsteyen Firma:

Firma Adı: EZE****
Ad Soyad: Ali****
Telefon: 05301****

Operatör: Operatörlü
Nakliye: Makina sahibi tarafından karşılanacak
Ödeme: Ay sonu hakediş +15 günde hakediş onayı ve fatura ibrazı, fatura tarihi +30 günde ödeme
Kiralama tarihi: 01 Mart 2021
Adres: Darıca, Gebze, Kocaeli

03 Mart 2021 (Yayında Değil)
Bu talep 03 Mart 2021 tarihinde tekliflere kapandı.
Açık Talepler
Henüz üye değilseniz, ücretsiz kayıt olun
Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık İş Makinası Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık iş makinası veya inşaat ekipmanı arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Makina Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri iş makinası tedarikçisi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Makina Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

İş makinası sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve iş makinası sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.