Manisa'da 1 Adet Lastikli Yükleyici Kiralanacaktır (1 YILLIK)


Manisa Soma kömür işletmesine bağlı saha içerisinde kömür satışı yükleme ve stok alanlarının düzenlenmesi, taş döküm alanlarının düzenlenmesi ve diğer saha işlerinde kullanılmak üzere, Günde 3(üç) vardiya haftada 7(yedi) gün çalışacak 2018 mosel ve üzeri 1 (bir)adet loder lastikli yükleyici 12 aylık operatörlü olarak kiralanacaktır. Çalıştırılacak lodere ait istenilen özellikler : Koparma Kuvveti 191 kN, Kepçe Kapasiteleri 3,5 ile 4,8 m3, Net Güç (1800 dev/dak) ISO 9249 195 kW/265 hp 80/1269/EEC 195 kW/265 hp, Eğilmeye ve bükülmeye karșı dirençli; özellikle stok yığınlarında ve kazı çalıșmalarında iyi sonuçlar verebilecek motor çalışma saati düşük, Çalışma Aylık 30 GÜN Üzerinden hesaplanacaktır. Günlük 3 vardiya düzeninde çalışacaktır. Pazar günleri dahildir. YAKIT İŞVERENE AİTTİR / 4 adet OPERATÖR TARAFINIZA AİTTİR./PERSONELLERİN İŞ GÜVENLİĞİ EKİPMALARI; AYAKKABI,BARET,GÖZLÜK,TELSİZ YANGIN TÜPÜ VE UYGUN İŞ ELBİSELERİ OLACAKTIR. Söz konusu hizmet için belirtilen teklif ve sipariş şartlarının gözönüne alınarak teklif hazırlanmasını ve en geç 06.10.2021 günü, saat 16:00'a kadar teklif verilmesi istenmektedir. Notlar: Ödemeler 60 gün vadeli olarak gerçekleşmektedir. Teklifinizi KDV Hariç Veriniz. Teklifinizi, Nakliye Dahil Veriniz. Son teklif verme tarihinden sonra gönderilecek tekliflerin dikkate alınmayacaktır.

Kiralamak İsteyen Firma:

Firma Adı: DEM****
Ad Soyad: HAR****
Telefon: 05497****

Operatör: Operatörlü
Nakliye: İşveren tarafından karşılanacak
Ödeme: 60 günde bir
Kiralama tarihi: 11.10.2021
Adres: Soma, Manisa

14 Ekim 2021 (Yayında Değil)
Bu talep 14 Ekim 2021 tarihinde tekliflere kapandı.
Açık Talepler
Henüz üye değilseniz, ücretsiz kayıt olun

Teklif Verebileceğiniz Benzer İşler

İş Makinası Arayanlar Gelen Teklifler Durum Yayın Tarihi
Bursa'da 1 Adet Lastikli Yükleyici Kiralanacaktır
Süre: 5 AY
Bursa, Karacabey ilçesinde arazi toplulaştırma işinde konkasör beslemede kullanılacak, 16T kapasiteli, operatörlü lastikli yükleyici kiralanacaktır. Operatör için kalaca ...
9 firma teklif verdi Yayında 14 Mayıs 2024
Teklif Verin
Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık İş Makinası Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık iş makinası veya inşaat ekipmanı arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Makina Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri iş makinası tedarikçisi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Makina Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

İş makinası sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve iş makinası sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.