Muğla'da 1 Adet Paletli Ekskavatör Kiralanacaktır (3 Aylık)


Muğla Sinpaş Marmaris Kızılbük Projesinde çalıştırılmak üzere 40-50 Ton kapasiteli kırıcılı 1 adet paletli ekskavatör 3 aylık öpüyorum operatörlü olarak kiralanacaktır. Aylık kiralama fiyatına operatör maaşı + sigortası + makine kirası + kırıcı uçları ve değişimi + mazot + makine bakım ve onarımları dahil olmalıdır. Şantiyeye geliş nakliye işverene ait dönüş nakliye makine sahibine ait olacaktır. Nakliye bedelini belirtmeniz gerekmektedir. Kalacak yer ve yemek işveren tarafından karşılanacaktır. Kiralama Aylık 28 gün / 8 saat çalışma esasına göre yapılacaktır. Makinenin bakımlı ve mümkünse yeni sayılabilecek dinç makine olması önemlidir. Teklif sahiplerinden araçların fotoğrafları marka ve modellerini iletmeleri istenecektir. Ayda iki günden fazla olan bakım ve arızalar kiradan kesilir. Kira makine sahaya indiğinde başlar. Ödeme çalışılan ayın sonunda kesilecek faturaya istinaden 5 gün içinde nakit olarak yapılır. Mazot için anlaşıldığı zamandan itibaren birim fiyatın 1/3'ü oranı için geçerli olmak üzere mazot eskalasyonu yapılacaktır.

Kiralamak İsteyen Firma:

Firma Adı: *******
Ad Soyad: *******
Telefon: 05055****

Operatör: Operatörlü
Nakliye: Geliş işveren, dönüş makina sahibi tarafından
Ödeme: Aylık
Kiralama tarihi: 07 Şubat 2022
Adres: Marmaris, Muğla

13 Şubat 2022 (Yayında Değil)
Bu talep 13 Şubat 2022 tarihinde tekliflere kapandı.
Açık Talepler
Henüz üye değilseniz, ücretsiz kayıt olun
Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık İş Makinası Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık iş makinası veya inşaat ekipmanı arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Makina Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri iş makinası tedarikçisi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Makina Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

İş makinası sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve iş makinası sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.