Bursa'da 1 Adet Toprak Silindiri Kiralanacaktır (5 aylık)


Bursadan Karacabeye giderken Mudanya-Trilye ayrımından 5 km içeride TEKNOSAB İnşaat alanında 1 milyon m3 kil'i dolgu alanında silindirle sıkıştırma işinde çalıştırılmak üzere 15-18 Ton arası 1 adet toprak silindiri 5 aylık operatörlü olarak kiralanacaktır. Mazot+kalacak yer+yemek işverene aittir. Pazar hariç her gün sabah 08:00 akşam 18:30 saatleri arasında çalışmaya izin var. Opertaörün Psikoteknik ve diğer belgeleri tam olmalı. İş makinasının belgeleri tam olmalıdır. Sahada İSG denetim yapıyor ve ceza uygulaması var. BELGELERİ TAM OLMAYAN FİRMALAR TEKLİF VERMESİN.

Kiralamak İsteyen Firma:

Firma Adı: SER****
Ad Soyad: Ser****
Telefon: 05424****

Operatör: Operatörlü
Nakliye: Makina sahibi tarafından karşılanacak
Ödeme: Her ayında 15 inde nakit olarak.
Kiralama tarihi: 21 Eylül 2020
Adres: Bursa

23 Eylül 2020 (Yayında Değil)
Bu talep 23 Eylül 2020 tarihinde tekliflere kapandı.
Açık Talepler
Henüz üye değilseniz, ücretsiz kayıt olun
Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık İş Makinası Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık iş makinası veya inşaat ekipmanı arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Makina Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri iş makinası tedarikçisi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Makina Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

İş makinası sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve iş makinası sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.