Malatya'da 1 Adet Hiyap (Araç Üstü) Vinç Kiralanacaktır (3 Ay)

Malatya, Hekimhan ilçesinde AKSA işi olan ana yüklenici firma tarafından, doğalgaz boru hattı döşeme işinde kullanılacak, 20T ve üzerinde boru ve malzeme taşıyabilecek, operatörlü hiyap araç üstü vinç kiralanacaktır. Operatöre kalacak yer ve yemek temin edilecektir. Proje süresince vinç kullanılacak olup, boru indirme, boru taşıma, kaynak esnasında boru tutma gibi işler yapacaktır. Projenin devamının da tarafımızca alınması düşünülmekte olup, alındığı takdirde proje süresi de uzayacaktır.

Kiralamak İsteyen Firma:

Firma Adı: *******
Ad Soyad: *******
Telefon: 05380****

Operatör: Operatörlü
Nakliye: Geliş makina sahibi, dönüş işveren tarafından
Ödeme: Aylık Nakit
Kiralama tarihi: 01 Eylül 2022
Adres: Malatya

10 Eylül 2022 (Yayında Değil)
Bu talep 10 Eylül 2022 tarihinde tekliflere kapandı.
Açık Talepler
Henüz üye değilseniz, ücretsiz kayıt olun
Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık İş Makinası Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık iş makinası veya inşaat ekipmanı arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Makina Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri iş makinası tedarikçisi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Makina Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

İş makinası sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve iş makinası sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.