Kütahya'da 1 Adet Lastikli Yükleyici Kiralanacaktır (2 aylık)


Kütahya Emet ilçesinde yol yapım işinde çalıştırılmak üzere 20 ton kapasiteli 1 adet loder lastikli yükleyici 2 aylık operatörsüz olarak kiralanacaktır. " plentte bunkerlere malzeme takviyesinde çalıştırılacaktır. Ocaktan gelip konkasörde işlenmiş malzemenin stok sahasına düzenli stoklanması, stoktan bunkerlere mesafe uzak ise kamyona yüklemek yoluyla, mesafe yakın ise direk bunkerlere malzeme besleme yoluyla bunkerlerimizi malzemesiz bırakmayacaktır. Ayrıca üstyapı için plentteki agrega stok sahamızın yetersiz olması sebebiyle proje güzergahımızda stok sahaları oluşturduk, bu sahalardan stok malzemeyi kamyonlara yükleme görevini yapacaktır. "

Kiralamak İsteyen Firma:

Firma Adı: YAF****
Ad Soyad: Sah****
Telefon: 05354****

Operatör: Operatörsüz
Nakliye: Geliş işveren, dönüş makina sahibi tarafından
Ödeme: 60 gün çek
Kiralama tarihi: 26 Nisan 2021
Adres: Kütahya

02 Mayıs 2021 (Yayında Değil)
Bu talep 02 Mayıs 2021 tarihinde tekliflere kapandı.
Açık Talepler
Henüz üye değilseniz, ücretsiz kayıt olun

Teklif Verebileceğiniz Benzer İşler

İş Makinası Arayanlar Gelen Teklifler Durum Yayın Tarihi
Bursa'da 1 Adet Lastikli Yükleyici Kiralanacaktır
Süre: 5 AY
Bursa, Karacabey ilçesinde arazi toplulaştırma işinde konkasör beslemede kullanılacak, 16T kapasiteli, operatörlü lastikli yükleyici kiralanacaktır. Operatör için kalaca ...
9 firma teklif verdi Yayında 14 Mayıs 2024
Teklif Verin
Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık İş Makinası Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık iş makinası veya inşaat ekipmanı arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Makina Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri iş makinası tedarikçisi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Makina Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

İş makinası sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve iş makinası sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.