Samsun'da 3 Adet 10 Teker Kamyon Kiralanacaktır (12 aylık)


Samsun'da çimento fabrikasında çalıştırılmak üzere 2015 model ve üstü Mercedes 3340 emsallarinden 3 adet çift çeker damperli kamyon 12 aylık şoförlü olarak kiralanacaktır.Şartlar aşağıda olduğu gibidir. A. Tarafların sorumlulukları: Firma; iş bu şartname kapsamında aşağıdaki işlerden sorumlu olup, eksiksiz ve doğru bir şekilde yapacaklardır. (Şartname kapsamında yapılacak olan teknik şartnamedeki tüm işler maddeler halinde aşağıya yazılacaktır.) 2021 Yılı dahili nakliye kamyon hizmeti için; Vardiyada 3 kamyon talep edilmektedir. (Günlük 2 vardiya toplam 6 araç üzerinden aylık hesaplanmıştır.) 1. Fabrika sahasında yapılacak yükleme, nakliye, tahliye ve figüre işler müteahhide aittir. Bu bağlamda fabrika sahasında kireçtaşı, kil, cüruf, alçıtaşı, uçucukül, tras taşı, klinker, kömür, demir cevheri, silis kumu vb. ve her türlü diğer malzemelerin (3.şahıslar tarafından da getirilse) fabrikada kullanılması veya stoklanması aşamasında fabrikada belirlenecek alanlarda her türlü nakliyesi, tahliyesi ve figüresi müteahhit tarafından yapılacaktır. 2. İhale uhdesinde kalacak müteahhit iç nakliye için fabrika sahasında en az 3 adet damperli kamyon sürekli bulundurmak zorundadır. 3. Belirtilen işler için istenilen, makine parkı kapsamındaki iş makineleri ve damperli kamyonlar müteahhidin kendi şahsi, şirketi veya ortağı olduğu şirketin malı veya en az sözleşme süresi kadar süreyle kiralanmış olduğu hakkında noter tasdikli sözleşme ile Çimento fabrikasına bildirimde bulunulacaktır. Ayrıca araç ruhsatlarının noter tasdikli fotokopileri verilecektir. Noter tasdikli olmayan araç ve iş makinesi beyanları kabul edilmeyecektir. 4. Müteahhit makine parkını, işe başlamasına paralel olarak Bekdemir mahallesinde oluşturacağı şantiye sahasında kuracak ve iş makinelerini noksansız olarak bu şantiyede bulunduracaktır. 5. Yukarıda tanımlanmış işler için olması istenilen iş makinesi ve nakliye araçlarının sayısı asgari miktarlar olup, şirket, iç nakliyede eksiklik olması halinde gerek iş makinası sayısında gerekse nakliye araçlarının sayısında artırım talebinde bulunabilecektir. Bu durumda müteahhidin itiraz hakkı yoktur. 6. Araçların tüm bakım ve masrafları müteahhit firmaya aittir. 7. Araçların mazotları müteahhit firmaya aittir. 8. Araçlar en 2015 model ve üstü Mercedes 3340 emsallarinden çift çeker olacaktır. Uygunluk için teknik onay alınarak araçlar saha getirilecektir.

Kiralamak İsteyen Firma:

Firma Adı: Çim****
Ad Soyad: Müc****
Telefon: 05354****

Ödeme: 60gün
Kiralama tarihi: 03 Haziran 2021
Adres: Samsun

13 Haziran 2021 (Yayında Değil)
Bu talep 13 Haziran 2021 tarihinde tekliflere kapandı.
Açık Talepler
Henüz üye değilseniz, ücretsiz kayıt olun
Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık İş Makinası Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık iş makinası veya inşaat ekipmanı arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Makina Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri iş makinası tedarikçisi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Makina Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

İş makinası sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve iş makinası sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.