Mersin'de 2 Adet Toprak Silindiri Kiralanacaktır (6 Aylık)


Mersin Gülnar Akkuyu Nükleer Enerji Santralinde kurumsal firma bünyesinde çalıştırılmak üzere 2015 model ve üzeri 12 ton kapasiteli 2 adet toprak silindiri en az 6 aylık operatörlü olarak kiralanacaktır. Mazot, Operatörlerin Yemek ve Barınması işverene aittir. Aylık çalışma 28 gün üzerinden 08:00-18:00. Gece vardiyası bedeli Toplam kira bedelinin % 80' i (yüzde seksen’i) nispetinde hesaplanarak “toplam kira bedeli” ne eklenecektir. Gece Vardiyası çalışması yapılmaması durumunda gece vardiyası ile ilgili olarak herhangi bir ödeme yapılmayacaktır. EKİPMAN’ ların kira bedeli aylık ücret olarak uygulanacaktır. Bu uygulamada bir ay 28 gün ve bir gün ise 08:00 – 18:00 (Net çalışma saati günlük 10 saattir.) (Kiracı’ nın iş veremediği durumlarda 10 çalışma saatinden az çalışmalar 10 çalışma saati kabul edilecektir), bir ay ise 28 gün x 10 saat/gün = 280 saat olarak kabul edilecektir. Bu süreler dışındaki EKİPMAN çalışma süreleri fazla mesai olarak ilave edilecektir. Fazla mesai ücreti aylık ücret üzerinden Toplam kira bedeli /280 saat olarak hesaplanacaktır. Not : ARAÇ BAKIM HAKKI VERİLMEYECEKTİR. Ekipmanların arızalı olması sebebi ile çalışılmayan günler, kira bedelinden düşülür.

Kiralamak İsteyen Firma:

Firma Adı: *******
Ad Soyad: Nur****
Telefon: 05386****

Operatör: Operatörlü
Nakliye: Makina sahibi tarafından karşılanacak
Ödeme: hakediş + 30 gün
Adres: Akkuyu, Mersin

10 Şubat 2021 (Yayında Değil)
Bu talep 10 Şubat 2021 tarihinde tekliflere kapandı.
Açık Talepler
Henüz üye değilseniz, ücretsiz kayıt olun
Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık İş Makinası Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık iş makinası veya inşaat ekipmanı arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Makina Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri iş makinası tedarikçisi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Makina Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

İş makinası sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve iş makinası sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.