Aksaray'da 1 Adet Lastikli Ekskavatör Kiralanacaktır (3 aylık)


Aksaray Sultanhanı'nda bulunan şantiyede 600 lük, 500 lük, 300 lük boru kazısı, montajı ve geri kapatma işinde çalıştırılmak üzere 13-17 ton arası, kırıcılı ve kovalı 1 adet lastikli ekskavatör 3 aylık operatörlü olarak kiralanacaktır. Makine ön mıcır yataklama, geri mıcır doldurma ve geri toprak kapatmada kullanılacak olup, yapılan kazıda sert bir zemine denk gelinmesi durumunda kazı yapan makineye kırıcısı ile yardım etmeye gidip gelecektir. Çalışma süresince Mazot + Opr Konaklama ve Yeme İçme + Opr baret, yelek, ayakkabı + Makinenin bir yöne nakliyesi işverene aittir. Gelecek makine için Operatörün SGK giriş bildirgesi, Makine Periyodik Muayene Formu ve Operatörlük Belgesi istenilmektedir. Makinede yağ kaçağı vb gibi sızıntı olabilecek bir yer olmamalıdır.

Kiralamak İsteyen Firma:

Firma Adı: İNC****
Ad Soyad: Hak****
Telefon: 05324****

Operatör: Operatörlü
Nakliye: Geliş işveren, dönüş makine sahibi tarafından karşılanacaktır.
Ödeme: 50 gün içinde parça parça nakit (makine sahibinin banka hesabına)
Adres: Sultanhanı, Aksaray

26 Mayıs 2020 (Yayında Değil)
Bu talep 26 Mayıs 2020 tarihinde tekliflere kapandı.
Açık Talepler
Henüz üye değilseniz, ücretsiz kayıt olun
Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık İş Makinası Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık iş makinası veya inşaat ekipmanı arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Makina Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri iş makinası tedarikçisi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Makina Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

İş makinası sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve iş makinası sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.