Zonguldak'da 3 Adet Su Tankeri (Arazöz) Kiralanacaktır (12 aylık)


Zonguldak Çatalağzı’nda bulunan termik santralde kurumsal enerji firması bünyesinde yaklaşık 1 yıllık2006 model ve üzeri 3 adet su tankeri arazöz operatörlü olarak kiralanacaktır. Çalışma süresi erken bitirilirse firmaya 15 gün öncesinden bildirilecektir. Araçların özellikleri : Tek bölmeli tank-Kapasitesi 16 ton-1500lt/dk ve 10bar su pompası-Ön,arka ve yan basınçlı su çıkışları,(Hortumla Yıkama Aparatı ve Tazyikli Yıkama)-Her araçta en az 20 metre yıkama hortumu bulunacaktır.*Şoför ve konaklama masrafları firmaya ait olacaktır.*Yemek ve mazot masrafları İş verene ait olacaktır.*Çalışma saatleri 08.00-16.00'dir. Mesai yapılması, resmi tail ve pazar günleri çalışması aynı birim fiyattan hesaplanacaktır.* işverenin gerek duyması halinde mesaiye kalınabilecektir.*Haftanın 6 günü 08.00-16.00 saatlerinde çalışma yapılacaktır. Çalışma saatleri günlere göre farklılık gösterebilir.*Ödemeler firmanın hazırlamış olduğu hakedişin imzalanmasıyla birlikte kesilecek faturanın tarihinden 30 gün sonraki ayın 3.perşembesi olan ödeme gününde yapılacaktır.*Kiralanan araçların yakıt sistemine İşveren tarafından kilit takılacaktır. çalışma yeri Çatalağzı/Zonguldak 3 adet arazöz ile çalışma yürütülecektir.

Kiralamak İsteyen Firma:

Firma Adı: Ere****
Ad Soyad: Ayt****
Telefon: 05316****

Operatör: Operatörlü
Nakliye: İşveren tarafından karşılanacak
Ödeme: 30 gün vadeli
Adres: Zonguldak

02 Kasım 2020 (Yayında Değil)
Bu talep 02 Kasım 2020 tarihinde tekliflere kapandı.
Açık Talepler

Teklif Verebileceğiniz Benzer İşler

İş Makinası Arayanlar Gelen Teklifler Durum Yayın Tarihi
Eskişehir'de 1 Adet Su Tankeri (Arazöz) Kiralanacaktır
Süre: 2 AYLIK
Eskişehir'de Sondaj makinası için 5 yada 10 tonluk 1 adet su tankeri 2 aylık operatörsüz olarak kiralanacaktır.
2 firma teklif verdi Yayında 16 Ocak 2022
Teklif Verin
Afyon'da 1 Adet Su Tankeri (Arazöz) Kiralanacaktır
Süre: 3 AYLIK
Afyon merkezde çalıştırılmak üzere 1 adet su tankeri arazöz 3 aylık operatörlü olarak kiralanacaktır.
8 firma teklif verdi Yayında 08 Ocak 2022
Teklif Verin
Bursa'da 1 Adet Su Tankeri (Arazöz) Kiralanacaktır
Süre: 1 YILLIK
Bursa’da Roda liman dış sahadan limana kullanma suyu çekilmesi işinde çalıştırılmak üzere 25-30 ton KAPASİTELİ kırkayak veya tır su tankeri arazöz 12 aylık operatörsüz ...
9 firma teklif verdi Yayında 07 Ocak 2022
Teklif Verin
Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık İş Makinası Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık iş makinası veya inşaat ekipmanı arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Makina Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri iş makinası tedarikçisi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Makina Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

İş makinası sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve iş makinası sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.