İstanbul'da 4 Adet Telehandler Manitou Kiralanacaktır (1 yıllık)


İstanbul'da Fabrika'da saha içinde 300 metre mesafede hammadde çuvallarını yükleme işinde çift vardiya çalışacak 10 metre kaldırma yüksekliği, 1.5 - 2 ton kapasiteli, bıçaklı 4 adet Telehandler (Manitou) operatörlü olarak 1 yıllık kiralanacaktır. Yakıt, konaklama ve yemek fabrika tarafından karşılanacaktır. 24 saate göre çift vardiya çalışacağı için çift operatör günde 12'şer saat mesai ile çalışacaktır. Kiralama ay içinde 15 gün çalışıp, 15 gün çalışmayacak şekilde veya tam ay olacak şekilde yapılacaktır, detayları konuşulur. Ödeme fatura kesimi itibari ile 15 gün sonra nakit olacaktır. Kiralama 24 Aralık 2018'de başlayacaktır.

Kiralamak İsteyen Firma:

Firma Adı: Yıl****
Ad Soyad: Ade****
Telefon: 05493****

Operatör: Operatörlü
Nakliye: Makina sahibi tarafından karşılanacak
Ödeme: Fatura kesimi itibari ile 15 gün sonra nakit
Kiralama tarihi: 24 Aralık 2018
Adres: İstanbul

16 Aralık 2018 (Yayında Değil)
Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık İş Makinası Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık iş makinası veya inşaat ekipmanı arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Makina Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri iş makinası tedarikçisi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Makina Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

İş makinası sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve iş makinası sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.