Zonguldak'da 6 Adet Dizel Forklift Kiralanacaktır (3 aylık)


Kurumsal bir firmanın Zonguldak Eren Termik Santralinde çalıştırılmak üzere 3 ton kapasiteli 2 adet, 5 ton kapasiteli 4 adet, 16 ton kapasiteli 1 adet, toplam 6 adet dizel forklift 3 aylık kiralanacaktır. İş 27şubat 2021 tarihinde başlayacaktır. * Çalışma saatleri 07:30 – 18:30 olarak planlanmaktadır.* Gerektiğinde gece çalışması ve vardiya şeklinde çalışma olabilecektir.*Forklift operatörü istenmemektedir. *Forkliftin kapalı kabini olmalı, kabin içi ısıtma sistemi olmalıdır. *forklift aydınlatmalarının düzgün ve eksiksiz çalışması gerekmektedir. (tepe ve ikaz lambaları dahil ) *Forklift sileceklerinin düzgün ve randımanlı çalışması gerekmektedir. *forklift ile çalışma saati üzerinden anlaşma yapılmalıdır, ay sonunda yapılan toplam çalışma saati üzerinden fotoğraflama yaparak hakediş düzenlecek, bu şekilde fatura edilecektir. (öngörülen çalışma saati min 600 maks 800 saat)*forkliftin periyodik kontrolleri yapılmış olması gerekmektedir, makina sahibi forklifiti vermeden önce kontrolünü yaptırmalı, işverene akredite kurum onaylı formu vermelidir.*forkliftin bakım klavuzunda belirtildiği bütün saatlik bakımları yapılmış bir şekilde işverene verilmesi istenmektedir.*kullanıcı kaynaklı arızalar haricinde yaşanan arızalar için firma ya hemen tamirini yapacak yada yaptıracak, 1 günü aşan bir durum olacak ise alternatif forklifti işverene hemen temin edecektir. ( lastik patlamaları hariç -lastiklerin temiz ,yıpranmamış olması şartı ile )*yakıt işverene ait olacaktır. (bu metod ile forklift ya boş teslim edip boş teslim alacak, yada dolu depo teslim edip dolu depo teslim alacaktır. sözleşmede belirtilmelidir )*tercihen doosan ,hyundai ,Tailift gibi markalar tercih edilmektedir.

Kiralamak İsteyen Firma:

Firma Adı: Ere****
Ad Soyad: Ayt****
Telefon: 05316****

Operatör: Operatörsüz
Nakliye: Makina sahibi tarafından karşılanacak
Ödeme: 45 gün vadeli
Kiralama tarihi: 01 Mart 2021
Adres: Zonguldak

12 Aralık 2020 (Yayında Değil)
Bu talep 12 Aralık 2020 tarihinde tekliflere kapandı.
Açık Talepler
Henüz üye değilseniz, ücretsiz kayıt olun
Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık İş Makinası Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık iş makinası veya inşaat ekipmanı arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Makina Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri iş makinası tedarikçisi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Makina Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

İş makinası sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve iş makinası sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.