Kocaeli'de 12 Adet Beton Mikseri Kiralanacaktır (34 Aylık)

Kocaeli Gebze Darıca Metro Projesinde Görevlendirilmek Üzere 34 ay süre ile Muhtelif Kapasitelerde 12 ad. Kamyon Üstü Yaş Sistem Beton Transmikseri Kiralanacaktır. Gebze Darıca Metro Projesinin genel yüklenicisi olan firmanın Kuracağı beton santraline bağlı olarak çift vardiya 2x10=20 saat, iki haftada bir Pazar tatili çalışma şartlarına göre, yakıtı işveren tarafından verilmek üzere, iki sürücüsünün ücret, SGK, tazminatları ve makinanın işletme-tamir-bakım- yedek parça-yağ-lastik-vergi-sigorta yükümlülüğü mal sahibine ait olmak şartı ile 34 ay süre ile 2014 model ve üzeri 3 adet 6x4 /7-8m³, 3 adet 6x4 /8-9m³, 4 adet 8x4/10-12m³, 2 adet semi treyler 10x(2+3)/14m³ kapasitesinde yaş sistem kamyon üstü beton transmikseri kiralamak istenmektedir. Operatörlere yemek ve işçi kampında barınma imkanı vardır. Barınma ücreti sabit olup 17 TL/konaklama+KDV'dir ve sözleşme süresince sabit tutulacaktır. Güncel (2020 yılı) üç öğün şantiye yemek fiyatı 27-TL+KDV'dir. İnşaat All-risk, CPM ve 3. Taraf Mali Mesuliyet sigortaları vardır. Transmikserler mevcut sigortalar kapsamına alınacaktır. Mal sahibi dilerse makine kırılma sigortasını kendisi yaptıracaktır. İş 01 Ekim 2020 tarihinde başlayacaktır. DİĞER ŞARTLAR SÖZLEŞMEDE BELİRTİLECEKTİR.

Kiralamak İsteyen Firma:

Firma Adı: EZE****
Ad Soyad: Ali****
Telefon: 05301****

Operatör: Operatörlü
Nakliye: Makina sahibi tarafından karşılanacak
Ödeme: Aylık Hakediş Faturası + 60 gün
Kiralama tarihi: 01 Ekim 2020
Adres: Darıca, Gebze, Kocaeli

04 Eylül 2020 (Yayında Değil)
Bu talep 04 Eylül 2020 tarihinde tekliflere kapandı.
Açık Talepler
Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık İş Makinası Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık iş makinası veya inşaat ekipmanı arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Makina Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri iş makinası tedarikçisi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Makina Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

İş makinası sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve iş makinası sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.