Kırşehir'de 1 Adet Kabinli Dizel Jeneratör Kiralanacaktır (6 ay)


Kırşehir'de şantiyede kullanılmak üzere en az 6 ay dizel jeneratör kiralanacaktır. Jeneratör gücü 500-600kVa civarı olacaktır. Fiyat teklifinizle birlikte tam güçle çalıştığında saatlik kaç litre mazot yaktığını da iletiniz. Kırşehir'deki demir cevheri maden ocağımızda kırma eleme tesisini çalıştırabilecek ve tesisteki motor güçleri aşağıdaki gibidir. kaya besleyici 22kw, çeneli kırıcı (yıldız üçgen ) 90 kw, bant1 5,5 kw, bant2 11kw, bant3 11kw, bant4 7,5kw, bant5 4kw, su motoru 5 kw, toplam: 156kw. Jeneretaör'ün bu tesiste kaç litre yakıt yakacağınıda bildirirseniz sevinirim.

Kiralamak İsteyen Firma:

Firma Adı: Pir****
Ad Soyad: Erc****
Telefon: 05330****

Ödeme: Teklif verenlerle konuşulur
Kiralama tarihi: 31 Mart 2017
Adres: Kırşehir, Kırşehir Merkez/Kırşehir, Türkiye

28 Mart 2017 (Yayında Değil)
Bu talep 28 Mart 2017 tarihinde tekliflere kapandı.
Açık Talepler
Henüz üye değilseniz, ücretsiz kayıt olun
Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık İş Makinası Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık iş makinası veya inşaat ekipmanı arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Makina Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri iş makinası tedarikçisi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Makina Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

İş makinası sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve iş makinası sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.