İstanbul'da 1 Adet Toprak Silindiri Kiralanacaktır (2 aylık)


Istanbul Kumburgaz'da peysaj işlerinde çalıştırılmak üzere, Ay içerisinde 10-15 gün civarında çalıştırılmak üzere 1 adet toprak silindiri 2 aylık operatörlü olarak kiralanacaktır. İş yoğunluğuna göre ayda 15 gün üzeri veya altı olabilir. Kış şartlarından dolayı işveren aylık yerine günlük yevmiyeli kiralama yapmak istiyor ancak uygun aylık tekliflerde değerlendirilecektir. İş anlaşma halinde hemen başlayacak, ödeme hakedişe müteakip 15 gün içinde nakit olacaktır.

Kiralamak İsteyen Firma:

Firma Adı: Til****
Ad Soyad: Müc****
Telefon: 05069****

Operatör: Operatörlü
Nakliye: Geliş işveren, dönüş makina sahibi tarafından
Ödeme: Ay sonu hakedise muteakip 15 gun icerisinde nakit
Kiralama tarihi: 14 Kasım 2019
Adres: Kumburgaz, İstanbul

24 Kasım 2019 (Yayında Değil)
Bu talep 24 Kasım 2019 tarihinde tekliflere kapandı.
Açık Talepler
Henüz üye değilseniz, ücretsiz kayıt olun
Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık İş Makinası Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık iş makinası veya inşaat ekipmanı arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Makina Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri iş makinası tedarikçisi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Makina Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

İş makinası sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve iş makinası sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.