İstanbul'da 16 Adet Dizel Forklift Kiralanacaktır (En az 1 yıllık)


Demirören Medya'nın İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Adana ve Trabzon'da bulunan DPC tesislerinde Kağıt bobinlerinin taşınmasında kullanılacak 9 adet Dizel Forklift, 6 adet Elektrikli Forklift, 1 adet Reach Truck en az 1 yıllık kiralanacaktır. Tüm forkliftler tek bir tedarikçiden kiralanacaktır. İstanbul tesislerinde 2 adet dizel çatallı, 2 adet dizel meyer ataşmanlı, 1 adet reach truck kiralanacaktır. Ankara tesislerinde 1 adet elektrikli çatallı ve meyer ataşmalı, 1 adet elektrikli sadece meyer ataşmanlı kiralanacaktır. İzmir tesislerinde 1 adet elektrikli çatallı, 1 adet elektrikli sadece meyer ataşmanlı, 1 adet dizel sadece meyer ataşmanlı kiralanacaktır. Antalya tesislerinde 1 adet dizel çatallı, 1 adet dizel sadece meyer ataşmanlı kiralanacaktır. Adana tesislerinde 1 adet dizel sadece meyer ataşmanlı, 1 adet dizel çatallı ve meyer ataşmanlı kiralanacaktır. Trabzon tesislerinde 1 adet elektrikli sadece meyer ataşmanlı, 1 adet elektrikli çatallı ve meyer ataşmanlı kiralanacaktır. Teklifinizi 28 Eylül 2018'e kadar iletebilirsiniz.

Kiralamak İsteyen Firma:

Firma Adı: Dem****
Ad Soyad: Ziy****
Telefon: 05497****

Operatör: Operatörsüz
Nakliye: Makina sahibi tarafından karşılanacak
Ödeme: Konuşulur
Adres: İstanbul, Türkiye

05 Ekim 2018 (Yayında Değil)
Bu talep 05 Ekim 2018 tarihinde tekliflere kapandı.
Açık Talepler

Teklif Verebileceğiniz Benzer İşler

İş Makinası Arayanlar Gelen Teklifler Durum Yayın Tarihi
Adana'da 1 Adet Dizel Forklift Kiralanacaktır
Süre: 5 AYLIK
Adana’da Kilitli parke taşı palet taşıma işinde çalıştırılmak üzere 1 adet dizel forklift 5 aylık operatörlü olarak kiralanacaktır
1 firma teklif verdi Yayında 21 Ocak 2022
Teklif Verin
Balıkesir'de 1 Adet Dizel Forklift Kiralanacaktır
Süre: 6 AYLIK
BALIKESİR, EDREMİT ŞEHİR İÇİNDE PARKE TAŞI İŞİNDE ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE 3 TON KAPASİTELİ 1 ADET DİZEL VEYA BENZİNLİ 1 ADET FORKLİFT 6 AYLIK OPERATÖRSÜZ OLARAK KİRALANACAKT ...
İlk teklifi siz verin Yayında 13 Ocak 2022
Teklif Verin
Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık İş Makinası Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık iş makinası veya inşaat ekipmanı arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Makina Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri iş makinası tedarikçisi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Makina Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

İş makinası sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve iş makinası sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.