Mersin'de 1 Adet Hiyap (Araç Üstü) Vinç Kiralanacaktır (12 aylık)


Mersin Akkuyu Nükleer Enerji Santralinde kurumsal firma bünyesinde çalıştırılmak üzere 1 adet 30 tonluk hiyap vinç 12 aylık operatörlü olarak kiralanacaktır. Operatörlerin yemeği mazot ve barınma işverene aittir. EKİPMAN’ ların kira bedeli aylık ücret olarak uygulanacaktır. Bu uygulamada bir ay 30 gün ve bir gün ise 08:00 – 18:00 (Net çalışma saati günlük 10 saattir.) (Kiracı’ nın iş veremediği durumlarda 10 çalışma saatinden az çalışmalar 10 çalışma saati kabul edilecektir), bir ay ise 30 gün x 10 saat/gün = 300 saat olarak kabul edilecektir. Bu süreler dışındaki EKİPMAN çalışma süreleri fazla mesai olarak ilave edilecektir. Fazla mesai ücreti aylık ücret üzerinden Toplam kira bedeli /300 saat olarak hesaplanacaktır. Ekipmanın 1 aylık çalışma süresi içinde 2 günlük arıza veya bakım hakkı vardır. Ekipmanların gece vardiyasında çalıştırılmasını talep edebilir, Ekipmanların gece vardiyasında çalıştırılması durumunda; Gece vardiyası bedeli Toplam kira bedelinin % 80' i (yüzde seksen’ i) nispetinde hesaplanarak “toplam kira bedeli” ne eklenecektir. Gece Vardiyası çalışması yapılmaması durumunda gece vardiyası ile ilgili olarak herhangi bir ödeme yapılmayacaktır

Kiralamak İsteyen Firma:

Firma Adı: IC ****
Ad Soyad: Cen****
Telefon: 05300****

Operatör: Operatörlü
Nakliye: Makina sahibi tarafından karşılanacak
Ödeme: 60 gun
Adres: Mersin

02 Ekim 2019 (Yayında Değil)
Bu talep 02 Ekim 2019 tarihinde tekliflere kapandı.
Açık Talepler
Henüz üye değilseniz, ücretsiz kayıt olun
Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık İş Makinası Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık iş makinası veya inşaat ekipmanı arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Makina Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri iş makinası tedarikçisi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Makina Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

İş makinası sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve iş makinası sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.