Cezayir'de 1 Adet Lastikli Yükleyici Kiralanacaktır (3 yıllık)


Cezayir Skikda'da Türk kurumsal inşaat firmasının %50 ortaklığı olan 2 otel ve 5000 konutluk inşaat işi için 2015 model ve üzeri CAT 950 ve muadili 1 adet lastikli yükleyici (loder) 3 yıllık operatörsüz olarak kiralanacaktır. Bütün bakımları yapılıp sıfır lastik takılıp işverene teslim edilecektir. İşveren de geri teslim edeceği zaman aynı şekilde teslim edecektir. Araçların arızası ve benzeri hasarlar işveren tarafından karşılanacaktır. Ödeme güvencesi ve sözleşme Türkiye'deki firma ile yapılacaktır. Araçların eksper değerine göre araç sahibine teminat mektubu verilip her ay Türk bankasındaki hesap numarasına hakedişi yatırılacaktır. İşverenin 1 yıl sonunda araçları satın alma opsiyonu vardır. Ödeme 45 günde bir banka hesabına yatırılacaktır.

Kiralamak İsteyen Firma:

Firma Adı: Far****
Ad Soyad: Mur****
Telefon: 05445****

Operatör: Operatörsüz
Nakliye: İşveren tarafından karşılanacak
Ödeme: Ödeme 45 günde bir banka hesabına yatırılacaktır
Adres: Skikda, Cezayir

29 Nisan 2019 (Yayında Değil)
Bu talep 29 Nisan 2019 tarihinde tekliflere kapandı.
Açık Talepler

Teklif Verebileceğiniz Benzer İşler

İş Makinası Arayanlar Gelen Teklifler Durum Yayın Tarihi
Antalya'da 1 Adet Lastikli Yükleyici Kiralanacaktır
Süre: 1 AYLIK
Antalya Dosemealti 30 villalar projemizde Hafriyat işleri yapacak on yüklenici büyük loader 1 aylık operatörlü olarak kiralanacaktır
İlk teklifi siz verin Yayında 18 Ocak 2022
Teklif Verin
Muğla'da 1 Adet Lastikli Yükleyici Kiralanacaktır
Süre: 6 AYLIK
Muğla Yatağan'da mermer ocağında çalışacak volvo 220 ve muadili 1 adet loader lastikli yükleyici en az 6 aylık operatörü olarak kiralanacaktır.
İlk teklifi siz verin Yayında 15 Ocak 2022
Teklif Verin
Mersin'de 1 Adet Lastikli Yükleyici Kiralanacaktır
Süre: 5 AYLIK
Mersin bölgesinde kullanılacak Komatsu WA500-1 veya Kawasaki 95 Lastikli yükleyici 5 aylık operatörlü olarak kiralanacaktır. Ödemeler haftalık olacaktır.
3 firma teklif verdi Yayında 13 Ocak 2022
Teklif Verin
Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık İş Makinası Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık iş makinası veya inşaat ekipmanı arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Makina Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri iş makinası tedarikçisi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Makina Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

İş makinası sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve iş makinası sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.