Çanakkale'de 1 Adet Dozer Kiralanacaktır (5,5 Aylık)

Yenice Çanakkale'de Orman Genel Müdürlüğüne ait orman yolu açma işinde kullanılmak üzere, aşağıdaki sözleşmede belirtilen özellikte 1 adet dozer 5,5 aylık operatörlü olarak kiralanacaktır. Operatörün konaklama ve yemeği makina sahibi tarafından karşılanacaktır. İş 30 Mayıs 2019 tarihinde başlayacak, ödeme aylık nakit olacaktır. DOZER TEKNİK ÖZELLİKLERİ: 1. Motor Gücü: en az 200 HP,150KW (KW’yi HP’ye çevirme katsayısı 1,34102 kabul edilecektir.Küsüratlar bir üste yuvarlanacaktır.) 2. Çalışma Ağırlığı: 20000 kg. ve üzeri olacaktır. 3. Angle bıçak olacaktır.(ayarlanabilir bıçak) 4. Arkada 3 adet riper olacaktır. 5. Yürüyüş Takımları: Kırık veya çatlak olmayacaktır. 6. Motor: Motoru bakımlı, yağ ve su kaçakları olmayacak, filtreler temiz olacaktır. 7. Soğutma Sistemi: Vantilatör, hortum, radyatör bağlantıları sağlam, kayışları ayarlı olacaktır. 8. Akü ve Elektrik Donanımı: Akü sağlam olacak, kablolarda ezik, kopuk, şase olmayacaktır. Marş çalışır vaziyette olacaktır. Marş motoru, şarj dinamosu, lambalar ile arka lambaları muhakkak çalışır vaziyette olacaktır. 9. Aletler: Göstergeler ve düğmeler, çalışır vaziyette olacaktır. 10.Şanzıman: Bütün vitesler çalışır vaziyette olacaktır. Şanzımandan ses gelmeyecek, yağ sızıntısı olmayacaktır. 11 Yangın söndürme cihazı ve Karayolları Trafik Kanununca istenen gerekli takım ve avadanlıklar bulundurulacaktır. 12. Modeli ve yaşı : 2010 modelden aşağı olmayacaktır. 13. Yukarıda belirtilen maddeleri ispatlayan belgeler ile dozer isteklinin kendi malı ise sahiplik belgesi veya kiralık ise kira sözleşmesinin noter tasdikli örneğinin bulunması gerekmektedir. Operatörün uygun ehliyeti olacaktır.

Kiralamak İsteyen Firma:

Firma Adı: Ese****
Ad Soyad: Mah****
Telefon: 05325****

Operatör: Operatörlü
Nakliye: Geliş makina sahibi, dönüş işveren tarafından
Ödeme: AYLIK ÖDEME PERİYOTLARINDA
Kiralama tarihi: 30.05.2019
Adres: Yenice, Çanakkale

10 Mayıs 2019 (Yayında Değil)
Bu talep 10 Mayıs 2019 tarihinde tekliflere kapandı.
Açık Talepler
Henüz üye değilseniz, ücretsiz kayıt olun
Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık İş Makinası Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık iş makinası veya inşaat ekipmanı arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Makina Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri iş makinası tedarikçisi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Makina Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

İş makinası sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve iş makinası sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.