Kocaeli'de 2 Adet Kamyon Üstü Beton Pompası Kiralanacaktır (34 Aylık)


Kocaeli Gebze Darıca Metro Projesinin genel yüklenicisi tarafından kurulacak beton santraline bağlı olarak çift vardiya 2x9=18 saat, iki haftada bir Pazar tatil çalışma şartlarına göre, yakıtı işveren tarafından verilmek üzere, iki operatörünün ücret, SGK, tazminatları ve makinanın işletme-tamir-bakım-vergi-sigorta yükümlülüğü mal sahibine ait olmak üzere, 47 m. erişim kapasitesinde 2 adet kamyon üstü mobil beton pompası 34 aylık kiralanacaktır. Operatörlere yemek ve işçi kampında barınma imkanı sağlanacaktır. Barınma ücreti sabit olup 17TL/konaklama+KDV'dir ve sabit tutulacaktır. Güncel üç öğün yemek fiyatı 27-TL+KDV'dir. İnşaat All-risk, CPM ve 3. Taraf Mali Mesuliyet sigortaları vardır. Mobil pompa buna dahil edilecektir. Mal sahibi dilerse makine kırılma sigortasını kendisi yaptıracaktır. Bu koşullara göre aylık 468 saat mesai esası üzerinden saatlik ya da aylık kira fiyat teklifi beklenmeektedir. İş 01 Ekim 2020 tarihinde başlayacaktır.

Kiralamak İsteyen Firma:

Firma Adı: EZE****
Ad Soyad: Ali****
Telefon: 05301****

Operatör: Operatörlü
Nakliye: Geliş işveren, dönüş makina sahibi tarafından
Ödeme: Aylık hakediş faturası +60gün
Kiralama tarihi: 01 Ekim 2020
Adres: Gebze, Kocaeli

03 Eylül 2020 (Yayında Değil)
Bu talep 03 Eylül 2020 tarihinde tekliflere kapandı.
Açık Talepler
Henüz üye değilseniz, ücretsiz kayıt olun
Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık İş Makinası Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık iş makinası veya inşaat ekipmanı arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Makina Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri iş makinası tedarikçisi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Makina Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

İş makinası sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve iş makinası sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.