Muğla'da 10 Adet 10 Teker Kamyon Kiralanacaktır (7 aylık)


Muğla Yatağan bölgesinde maden ocağında patlatma malzemelerini 400 metre düz yol saha içinde taşıyacak, 4 km dolu yokuş inecek 35-40 ton kapasiteli, 2016 model ve üzeri, lastikleri yeni, kademe özellikli 10 adet 10 Teker Damperli Kamyon sezon sonuna kadar 7 aylık kiralanacaktır. 10 kamyonda tek firmadan kiralanacak veya 5'er kamyon şeklinde 2 firma ile anlaşılabilir. Firmanın tecrübeli şoförleri bulunmaktadır, kiralama anlaşmaya göre şoförlü veya şoförsüz olabilir. Ödeme ilk ay 45 günde nakit, sonraki aylar aylık nakit olacaktır. Kiralama 15 Nisan 2019'da başlayacaktır. Nakliye geliş işveren, dönüş makina sahibi tarafından karşılanacaktır. Gerçekten temiz ve sorunsuz kamyonlar tercih edilecektir.

Kiralamak İsteyen Firma:

Firma Adı: Pan****
Ad Soyad: Has****
Telefon: 05462****

Ödeme: İlk ay 45 günde nakit, sonraki aylar aylık nakit
Kiralama tarihi: 15 Nisan 2019
Adres: Yatağan, Muğla

11 Nisan 2019 (Tekrar Yayınlandı)
Henüz üye değilseniz, ücretsiz kayıt olun.

Teklif Verebileceğiniz Benzer İşler

İş Makinası Arayanlar Gelen Teklifler Durum Yayın Tarihi
Kırklareli'de 1 Adet 10 Teker Kamyon Kiralanacaktır
Süre: 4 AYLIK
Kırklareli'de elektrik alt yapı işinde kullanılmak üzere 1 adet 10 teker tek çeker damperli kamyon 4 aylık şoförlü olarak kiralanacaktır. Şoförün yemek ve ikameti kirala ...
1 firma teklif verdi Yayında 19 Nisan 2019
Teklif Verin
Balıkesir'de 1 Adet 10 Teker Kamyon Kiralanacaktır
Süre: 1 AYLIK
Balıkesir Savaştepe'de beton molozu taşıma işi için 2 adet damperli kamyon 1 ay + 1 ay uzayabilir şoförlü olarak kiralanacaktır. Çalışmalar gün ışığında yapılacak olup ş ...
2 firma teklif verdi Yayında 10 Nisan 2019
Teklif Verin
Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık İş Makinası Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık iş makinası veya inşaat ekipmanı arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Makina Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri iş makinası tedarikçisi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Makina Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

İş makinası sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve iş makinası sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.