Kars'da 1 Adet Mobil Jeneratör Kiralanacaktır (15 günlük)

13 – 28 Şubat 2019 tarihleri arasında Kars'ta tatbikat alanında kullanılacak 1 adet 200 kVA kapasiteli mobil jeneratör 15 günlük kiralanacaktır. Tüm ekipmanlara kablaj temini ve montajı yüklenici tarafından sağlanacak. Elektrik panosu montajı yükleniciye aittir. Transfer panosu yükleniciye aittir. Günlük iş bitiminde ekipmanın bakımının yapılması. Etkinlik saatlerinde bir teknik personelin sürekli hazırda bulunması. Kullanılan zamanda yakıt temini ve satın alması yükleniciye aittir. Sergi tahmin çalışma saatleri: 07:00 – 17:00. Çalışma iklim koşulları : -10 ila -30 derece arasında hava soğukluğu beklenmektedir. Jeneratör yakıtının donma tehlikesine karşı tüm önlemler yüklenici tarafından alınmalıdır. Jeneratörün çalışmadığı zamanlarda 1 saatlik kesintide günlük teklifin %10’u, 2 saatlik kesintilerde %50, 2 saatten fazla kesintilerde ise günlük teklifin tamamı cezai şartlar kapsamında yükleniciye ödenmeyecektir. Firmamıza ait toplam enerji kullanımı yaklaşık 100kW olarak hesaplanmıştır. 21 Şubat tarihinde tatbikat alanından alınarak Sarıkamış test alanına nakliye edilecek (Yaklaşık 55 km)

Kiralamak İsteyen Firma:

Firma Adı: FNS****
Ad Soyad: Ser****
Telefon: 05306****

Ödeme: Konuşulur
Kiralama tarihi: 13 Şubat 2019
Adres: Kars

23 Ocak 2019 (Yayında Değil)
Bu talep 23 Ocak 2019 tarihinde tekliflere kapandı.
Açık Talepler
Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık İş Makinası Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık iş makinası veya inşaat ekipmanı arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Makina Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri iş makinası tedarikçisi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Makina Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

İş makinası sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve iş makinası sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.