İstanbul'da 5 Adet Lastikli Ekskavatör Kiralanacaktır (4 ay)

125 HP GÜCÜNDE LASTİK TEKERLEKLİ EKSKAVATÖR 5 adet (operatörüyle birlikte) 1. Motor, diesel, turbo sarjlı olacaktır. 2. Motor Gücü en az 125 HP olacaktır. 3. Makine operasyon ağırlığı 17.000 kg olacaktır. 4. Standart kepçe kapasitesi en az 2,50 ton olacaktır. 5. Kule dönüşü 360º ve dönüş hızı en az 9 devir/dk olacaktır. 6. Makinede, sese ve ısı kaybına karşı izolasyonlu ve ısıtıcılı ROBS kabin olacaktır. 7. Kabindeki tüm saat ve göstergeler operatörün rahatça görebileceği yerde bulunacaktır. 8. Gece çalışmaları için yeterli aydınlatma sistemi olacaktır.

Kiralamak İsteyen Firma:

Ad Soyad: vey****
Telefon: 05334****

Operatör: Operatörlü
Nakliye: Makina sahibi tarafından karşılanacak
Adres: İstanbul, Türkiye

19 Aralık 2016 (Yayında Değil)
Bu talep 19 Aralık 2016 tarihinde tekliflere kapandı.
Açık Talepler
Henüz üye değilseniz, ücretsiz kayıt olun
Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık İş Makinası Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık iş makinası veya inşaat ekipmanı arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Makina Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri iş makinası tedarikçisi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Makina Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

İş makinası sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve iş makinası sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.