Samsun'da 2 Adet Lastikli Yükleyici Kiralanacaktır (12 aylık)


SAMSUN KAVAK'DA ÇİMENTO FABRİKASINDA 7/24 (12 SAAAT X 2=24 SAAT) ÇALIŞACAK KOMATSU 470 AYARINDA LODER BAŞI 2 OPERATÖRLÜ (TOPLAM 4 OPERATÖR) 2 ADET LODER LASTİKLİ YÜKLEYİCİ 12 AYLIK KİRALANACAKTIR. • Loder Lastikli Yükleyici KOMATSU 470 ayarında 2 adet 1yıl 24saat • Operatör 4 kişi 1yıl 12saatx2 (24 saat) • Çalışacak personelin Ağır ve tehlikeli işlerde çalışabilir Sağlık Raporu • güncel PCR testi • Loder Bakımı, mazot, nakliye, konaklama, yemek ve personel servis loder sahibi tarafından karşılanacak a. Tarafların sorumlulukları: Firma; iş bu şartname kapsamında aşağıdaki işlerden sorumlu olup, eksiksiz ve doğru birşekilde yapacaklardır. (Şartname kapsamında yapılacak olan teknik şartnamedeki tüm işler maddeler halinde aşağıya yazılacaktır.) 1. Firma, İşverenin istediği tüm vardiyalarda, resmi tatil günleri de dahil talep ederse Loder bulunduracaktır. 2. Şirket, resmi tatil günlerinde Firmadan kiraladığı Loder için farklı bir ücret ödemez. 3. Kiralanan Loder mazotu işverene aittir. 4. Firma, Şirkete kiraladığı loder arızalarından sorumlu olup, arızanın 6 saati aşması durumunda kapasitesi mevcut Loder düşük olmamak kaydıyla ikinci loder temin edecektir ve bunun için farklı bir ücret talebinde bulunmayacaktır. 5. Kiralanan Loder bakımı Firmaya aittir. 6. Firma, Şirkete kiraladığı Loder nakliye masraflarını ödemekle yükümlüdür. 7. Loder bakımına ait tüm masraf giderleri (periyodik bakım, lastik vs.), Firma tarafından karşılanır. 8. Loder operatör temini ve operatör maaşları (fazla mesaileri de dahil) Firmaya aittir. 9. Şirket dilerse Firmadan daha fazla mesaili veya daha az mesaili çalışma talep edebilecektir ve Mesai bedeli olarak bir günlük çalışma bedeli sekiz ‘’8’’ saat üzerinden hesaplanacaktır. Fazla ve daha az süreli mesailerde de aynı süre baz alınarak Firmaya ödeme yapılacaktır. 10. Aksi istenmediği takdirde Firma 08:00-20:00/20:00-08:00(24 saat operatörlü olarak) arası Loder çalıştıracaktır.

Kiralamak İsteyen Firma:

Firma Adı: Çim****
Ad Soyad: Müc****
Telefon: 05354****

Operatör: Operatörlü
Nakliye: Makina sahibi tarafından karşılanacak
Ödeme: 60 günde bir
Kiralama tarihi: 01 Mayıs 2021
Adres: Kavak, Samsun

11 Mayıs 2021 (Yayında Değil)
Bu talep 11 Mayıs 2021 tarihinde tekliflere kapandı.
Açık Talepler

Teklif Verebileceğiniz Benzer İşler

İş Makinası Arayanlar Gelen Teklifler Durum Yayın Tarihi
Antalya'da 1 Adet Lastikli Yükleyici Kiralanacaktır
Süre: 1 AYLIK
Antalya Dosemealti 30 villalar projemizde Hafriyat işleri yapacak on yüklenici büyük loader 1 aylık operatörlü olarak kiralanacaktır
İlk teklifi siz verin Yayında 18 Ocak 2022
Teklif Verin
Muğla'da 1 Adet Lastikli Yükleyici Kiralanacaktır
Süre: 6 AYLIK
Muğla Yatağan'da mermer ocağında çalışacak volvo 220 ve muadili 1 adet loader lastikli yükleyici en az 6 aylık operatörü olarak kiralanacaktır.
İlk teklifi siz verin Yayında 15 Ocak 2022
Teklif Verin
Mersin'de 1 Adet Lastikli Yükleyici Kiralanacaktır
Süre: 5 AYLIK
Mersin bölgesinde kullanılacak Komatsu WA500-1 veya Kawasaki 95 Lastikli yükleyici 5 aylık operatörlü olarak kiralanacaktır. Ödemeler haftalık olacaktır.
3 firma teklif verdi Yayında 13 Ocak 2022
Teklif Verin
Konya'da 1 Adet Lastikli Yükleyici Kiralanacaktır
Süre: 1 YILLIK
KONYA’DA BETON ZEMİN ÜZERİNDE HAMMADDELERİN KARIMI VE BUNKER DOLDURMA İŞİNDE ÇALIŞTIRILMAK ÜZERE 1 ADET LODER LASTİKLİ YÜKLEYİCİ 12 AYLIK OPERATÖRLÜ OLARAK KİRALANACAKTIR
6 firma teklif verdi Yayında 12 Ocak 2022
Teklif Verin
Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık İş Makinası Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık iş makinası veya inşaat ekipmanı arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Makina Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri iş makinası tedarikçisi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Makina Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

İş makinası sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve iş makinası sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.