Samsun'da 1 Adet Beko Loder Kiralanacaktır (sürekli)


SAMSUN KAVAK'DA ÇİMENTO FABRİKASINDA İHTİYAÇ DUYULDUĞUNDA GÜNLÜK OLARAK (genelde hemen hemen haftanın 5 günü ihtiyaç duyulmaktadır) 3CX VE MUADİLİ KIRICILI 1 ADET BEKU LODER OPERATÖR+YAKIT GÜNLÜK OLARAK KİRALAMA TEKLİFİ BEKLENMEKTEDİR. A.TARAFLARIN SORUMLULUKLARI: Firma; is bu sartname kapsamında asagıdaki islerden sorumlu olup, eksiksiz ve dogru bir sekilde yapacaklardır. (Sartname kapsamında yapılacak olan teknik sartnamedeki tüm isler maddeler halinde asagıya yazılacaktır.) 1. Firma, İsverenin istedigi tüm vardiyalarda, resmi tatil günleri de dahil talep ederse jcb bulunduracaktır. 2. Sirket, resmi tatil günlerinde Firmadan kiraladıgı jcb için farklı bir ücret ödemez. 3. Kiralanan jcbnin mazotu firmaya aittir.Sirket motorin verdigi taktirde faturasına pompa satıs fiyatına KDV ekleyerek düser. 4. Firma, Sirkete kiraladıgı jcb nin arızalarından sorumlu olup, arızanın 6 saati asması durumunda kapasitesi mevcut jcb den düsük olamamak kaydıyla ikinci jcbyi temin edecektir ve bunun için farklı bir ücret talebinde bulunmayacaktır. 5. Kiralanan jcb nin bakımı Firmaya aittir. 6. Firma, Sirkete kiraladıgı jcbnin nakliye masraflarını ödemekle yükümlüdür. 7. Jcb bakımına ait tüm masraf giderleri (periyodik bakım, lastik vs.), Firma tarafından karsılanır. 8. Jcbye operatör temini ve operatör maasları (fazla mesaileri de dahil) Firmaya aittir. 9. Sirket dilerse Firmadan daha fazla mesaili veya daha az mesaili çalısma talep edebilecektir ve Mesai bedeli olarak bir günlük çalısma bedeli sekiz ##8## saat üzerinden hesaplanacaktır. Fazla ve daha az süreli mesailerde de aynı süre baz alınarak Firmaya ödeme yapılacaktır. 10. Aksi istenmedigi takdirde Firma 08:00-17:00 arası jcb çalıstıracaktır. 11 Temizlik islerinde ve kırıcı tıkanmalarında genelde kullanılacak olup ;çukur açma # veya kapama yükleme vb.ekstra isler de JCB yapacagı islerdendir. 12. Çalısacak personelin Agır ve TEhlikeli Ýslerde çalısabilir Saglık raporu olacaktır.

Kiralamak İsteyen Firma:

Firma Adı: Çim****
Ad Soyad: Müc****
Telefon: 05354****

Operatör: Operatörlü
Nakliye: Makina sahibi tarafından karşılanacak
Ödeme: 60 GÜNDE BİR
Kiralama tarihi: 01 şubat 2021
Adres: Samsun

08 Şubat 2021 (Yayında Değil)
Bu talep 08 Şubat 2021 tarihinde tekliflere kapandı.
Açık Talepler
Henüz üye değilseniz, ücretsiz kayıt olun

Teklif Verebileceğiniz Benzer İşler

İş Makinası Arayanlar Gelen Teklifler Durum Yayın Tarihi
Bitlis'de 1 Adet Beko Loder Kiralanacaktır
Süre: 6 AY
Bitlis, Tatvan ilçesinde genel bir bölgede temizlik işlerinde kullanılacak, JCB 4CX muadili, operatörsüz kazıcı yükleyici (beko loder) kiralanacaktır.
İlk teklifi siz verin Yayında 15 Nisan 2024
Teklif Verin
Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık İş Makinası Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık iş makinası veya inşaat ekipmanı arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Makina Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri iş makinası tedarikçisi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Makina Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

İş makinası sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve iş makinası sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.