İstanbul'da 20 Adet Kırkayak Kamyon Kiralanacaktır (3 Aylık)


İstanbul Çatalca'da Kamu asfalt altyapı işinde 27 km nakliye işinde çalıştırılmak üzere 2013 model ve üzeri 20 adet Kırıkayak damperli kamyon en az 3 aylık çift vardiya çift şoförlü olarak kiralanacaktır. Teklifler çift vardiya çift şoför (km/ton 0,33 krş, mazot 4,50 Tl sabit) olarak verilecektir. Şoförlerin yatma yeri işveren tarafından karşılanacak, yemek ücreti kamyon sahibine ait olacaktır. Değerlendirmelerde öncelik 3 den fazla kamyonu olan firmalarda olacaktır.

Kiralamak İsteyen Firma:

Firma Adı: ARD****
Ad Soyad: LEV****
Telefon: 05433****

Operatör: çift şoförlü
Ödeme: 60 gün çek
Kiralama tarihi: 20 Mayıs 2019
Adres: Çatalca, İstanbul

22 Mayıs 2019 (Yayında Değil)
Bu talep 22 Mayıs 2019 tarihinde tekliflere kapandı.
Açık Talepler

Teklif Verebileceğiniz Benzer İşler

İş Makinası Arayanlar Gelen Teklifler Durum Yayın Tarihi
Ankara'da 8 Adet Kırkayak Kamyon Kiralanacaktır
Süre: EN AZ 6 AYLIK
Ankara Niğde oto yolu Gölbaşı ve Bala mevkileri bağlantı noktalarında çalıştırılmak üzere 8 adet kırkayak damperli kamyon en az 6 aylık şoförlü olarak kiralanacaktır.
4 firma teklif verdi Yayında 23 Mayıs 2019
Teklif Verin
Rize'de 4 Adet Kırkayak Kamyon Kiralanacaktır
Süre: 12 AYLIK
Rize Pazar Havalimanı deniz dolgu işinde çalıştırılmak üzere 4 adet kırkayak damperli kamyon 12 aylık şoförsüz olarak kiralanacaktır. İş 3 yıllık bir iştir, ilk etapta 1 ...
4 firma teklif verdi Yayında 22 Mayıs 2019
Teklif Verin
Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık İş Makinası Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık iş makinası veya inşaat ekipmanı arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Makina Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri iş makinası tedarikçisi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Makina Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

İş makinası sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve iş makinası sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.