Samsun'da 2 Adet Dizel Forklift Kiralanacaktır (1 yıllık)


Samsun Kavak'da çimento fabrikasında çalıştırılmak üzere 3,5 ton kapasiteli 2 adet forklift 12 aylık operatörlü olarak kiralanacaktır. Forklift arıza, bakım ve onarımı, Lastik giderleri teklife dahil, akaryakıt hariç olmak üzere 1-Aylık çalışma karşılığında Forklift Kiralama Sıktırmalı tip kdv hariç ………. 2.Aylık 8 Saat çalışma Operatör Kiralama kdv hariç ………. ( 2 operatör talep ediyoruz günlük 16saat çalışacak) 3.Üçüncü VARDİYA kalırsa Operatörlü Forklift kdv hariç saati……….

Kiralamak İsteyen Firma:

Firma Adı: Çim****
Ad Soyad: Müc****
Telefon: 05354****

Operatör: Operatörlü
Nakliye: Makina sahibi tarafından karşılanacak
Ödeme: 60 günde bir
Kiralama tarihi: 01 Nisan 2022
Adres: Samsun

12 Nisan 2022 (Yayında Değil)
Bu talep 12 Nisan 2022 tarihinde tekliflere kapandı.
Açık Talepler
Henüz üye değilseniz, ücretsiz kayıt olun
Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık İş Makinası Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık iş makinası veya inşaat ekipmanı arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Makina Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri iş makinası tedarikçisi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Makina Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

İş makinası sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve iş makinası sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.