İstanbul'da 6 Adet Paletli Mini Ekskavatör Kiralanacaktır (6 ay)


İstanbul Sancaktepe ve Halkalı bölgesinde yeni başlayacak projelerimiz için 6 aylık 2 adet 2 tonluk, 2 adet 4 tonluk, 2 adet 6 tonluk toplam 6 adet PALETLİ MİNİ EKSKAVATÖR (MİNİ KATO) kiralanacaktır. Teklif verirken açıklama kısmında saatlik, günlük ve aylık (YAKIT, OPERATÖR VB. DAHİL) kiralama ücretinizi ve gidiş dönüş nakliye ücretinizi ayrı ayrı belirtiniz. Birim fiyatlara makinanın şantiyeye nakli hariç, her türlü akaryakıt, yağ vb. ürünler, makinanın yedek parça, tamirat bakımları, sarf giderleri, ekipman sigortaları, vergi, Yüklenici karı, operatörlerin ücretleri, operatörün vergi ve sigortaları, her türlü genel gideri dahil olmalıdır.

Kiralamak İsteyen Firma:

Firma Adı: Sin****
Ad Soyad: Ser****
Telefon: 02123****

Operatör: Operatörlü
Nakliye: Makina sahibi tarafından karşılanacak
Ödeme: Teklife göre konuşulur
Adres: İstanbul, Türkiye

02 Nisan 2017 (Yayında Değil)
Bu talep 02 Nisan 2017 tarihinde tekliflere kapandı.
Açık Talepler
Henüz üye değilseniz, ücretsiz kayıt olun
Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık İş Makinası Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık iş makinası veya inşaat ekipmanı arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Makina Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri iş makinası tedarikçisi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Makina Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

İş makinası sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve iş makinası sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.