Elazığ'da 4 Adet Su Tankeri (Arazöz) Kiralanacaktır (3 aylık)


Elazığ Merkez'de sektöründe öncü firmanın İş Merkezi İnşaatında çalışacak 4 adet 16-18 ton kapasiteli Arazöz (su tankeri) 3 aylık operatörlü olarak kiralanacaktır. Su, yakıt, operatör maliyetleri makina sahibince karşılancaktır. 3 aylık süre zarfında toplam 1500 sefer (4 araçla günde 16 sefer, araç başına ise günde 4 sefer olmak üzere, araçlardan beklenti nette 16-18 ton arası taşımadır). Teklif açıklamasında sefer başına fiyat teklifinizi de iletiniz. 45 günde banka ödemeli olacaktır.

Kiralamak İsteyen Firma:

Ad Soyad: Mer****
Telefon: 05555****

Operatör: Operatörlü
Nakliye: Makina sahibi tarafından karşılanacak
Ödeme: 45 günde banka ödemeli
Adres: Merkez/Elazığ, Türkiye

03 Ekim 2018 (Yayında Değil)
Bu talep 03 Ekim 2018 tarihinde tekliflere kapandı.
Açık Talepler

Teklif Verebileceğiniz Benzer İşler

İş Makinası Arayanlar Gelen Teklifler Durum Yayın Tarihi
Zonguldak'da 2 Adet Su Tankeri (Arazöz) Kiralanacaktır
Süre: 6 AY
Zonguldak, Filyos ilçesinde kurumsal firma tarafından konut projesinde şantiye içerisinde tuvaletlere su çekmede kullanılacak, 18T-20T arası kapasiteli, 2008 model ve üz ...
3 firma teklif verdi Yayında 27 Ocak 2023
Teklif Verin
Rize'de 1 Adet Su Tankeri (Arazöz) Kiralanacaktır
Süre: 1 GÜN
Rize, Çamlıhemşin ilçesinde film çekiminde kullanılacak, 15T kapasiteli, operatörlü su tankeri (arazöz) kiralanacaktır. Araç '6' saat kadar kullanılacaktır.
İlk teklifi siz verin Yayında 23 Ocak 2023
Teklif Verin
Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık İş Makinası Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık iş makinası veya inşaat ekipmanı arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Makina Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri iş makinası tedarikçisi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Makina Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

İş makinası sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve iş makinası sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.