Manisa'da 1 Adet Telehandler Manitou Kiralanacaktır (12 Aylık)


MANİSA'DA MALZEME YÜKLEME VE BOŞALTMA İŞLERİNDE KULLANILMAK ÜZERE 4 TON ÇALIŞMA AĞIRLIĞI, YÜKSEKLİK 13 METRE 1 ADET TELEHANDLER MANİTOU 12 AYLIK KİRALANACAKTIR. TEKLİFLER: 1.TEKLİF OPERATÖRSÜZ 3 VARDİYA ÇALIŞACAK ŞEKİLDE VE 2.TEKLİF: OPERATÖRLÜ 1 VARDİYA 08:00-16:00 ŞEKİLDE AYRI AYRI VERİLECEKTİR. Telehandler’e ait Teknik Özellikleri ve Teslim Süresini mutlaka belirtiniz. (Marka/Model/Yıl belirtiniz) 1-Nakliye Bedeli MAKİNE SAHİBİ’ne aittir. 2-ŞİRKET Makinenin sadece akaryakıt ihtiyacını karşılayacaktır. Periyodik bakımlarında kullanılacak yağ, yedek parça, akaryakıt, lastik gibi tamir bakım masrafları MAKİNE SAHİBİ’ne ait olacaktır. 3-MAKİNE SAHİBİ çalıştırdığı süre içerisinde lastik ve diğer yedek parçalara zam geldiğinde ŞİRKET’ten hiçbir şekilde fiyat farkı talep etmeyecektir. 4-MAKİNA SAHİBİ, Şirketin işlerini aksatmayacak şekilde iş makinasını 24 saat çalışır durumda bulundurmak zorundadır.Bu süreye ŞİRKET’in çalışması durumunda Cumartesi,Pazar,ve Resmi tatiller de dahildir. 4-MAKİNE SAHİBİ, 24 Saat şantiye içi iş makinalarına ve/veya techizata yapacağı tamir bakım faaliyetlerinde kullanacağı araçların arızalanması durumunda arızayı 5 gün içerisinde yerine aynı nitelikte ve şartlarda başka bir araç temin edecektir. 5-MAKİNE SAHİBİ başka bir araç temin etmediği takdirde işlerin aksamaması için ŞİRKET ‘in kiralayacağı aracın kira bedeli MAKİNE SAHİBİ’nin alacağından mahsup edilecektir.Kullanıcı hatalarından kaynaklanan arızalarda kiralama süresi durdurulamaz .

Kiralamak İsteyen Firma:

Firma Adı: DEM****
Ad Soyad: AKI****
Telefon: 05387****

Operatör: Operatörsüz
Nakliye: Makina sahibi tarafından karşılanacak
Ödeme: Aylık nakit
Adres: Manisa

15 Nisan 2020 (Yayında Değil)
Bu talep 15 Nisan 2020 tarihinde tekliflere kapandı.
Açık Talepler

Teklif Verebileceğiniz Benzer İşler

İş Makinası Arayanlar Gelen Teklifler Durum Yayın Tarihi
Şanlıurfa'da 1 Adet Telehandler Manitou Kiralanacaktır
Süre: 5 AYLIK
Şanlıurfa’da pamuk çırçıır fabrikasında çalıştırılmak üzere 8-15 metre kapasiteli 1 adet telehandler 5 aylık operatörsüz olarak kiralanacaktır. İş 15 EYLÜL 2022 tarihind ...
İlk teklifi siz verin Yayında 20 Ocak 2022
Teklif Verin
Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık İş Makinası Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık iş makinası veya inşaat ekipmanı arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Makina Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri iş makinası tedarikçisi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Makina Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

İş makinası sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve iş makinası sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.