Lviv, Ukrayna'da 1 Adet Finişer Kiralanacaktır (En az 6 ay)


Ukrayna Lviv'de kayıtlı Türkiye ortaklı yerel bir firmanın şehir içi asfalt yenileme işlerinde kullanılmak üzere en az 2010 model ve üzeri Vögele SUPER 1800 muadili 1 adet asfalt finişeri operatörlü olarak 6 aylık kiralanacaktır. Operator gidiş-geliş, konaklama ve yemek masrafları tarafımıza ait olacaktır. Makine gidiş-dönüş nakliye, gümrük, vs masrafları tarafımıza aittir. Makinenin tüm bakımları kiralama öncesi tarafınızca yapılmalı, evrakları eksiksiz olmalıdır. Türkiye'de fatura kesilecek ve ödeme Türkiye'deki banka hesabına yapılacaktır.

Kiralamak İsteyen Firma:

Firma Adı: UKR****
Ad Soyad: Ali****
Telefon: 05374****

Operatör: Operatörlü
Nakliye: İşveren tarafından karşılanacak
Ödeme: Kesilen aylık fatura, fatura tarihinden itibaren 30 - 45 gün içinde, firma hesabına geçilerek
Adres: Lviv, Ukrayna

31 Mart 2019 (Yayında Değil)
Bu talep 31 Mart 2019 tarihinde tekliflere kapandı.
Açık Talepler
Henüz üye değilseniz, ücretsiz kayıt olun
Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık İş Makinası Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık iş makinası veya inşaat ekipmanı arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Makina Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri iş makinası tedarikçisi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Makina Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

İş makinası sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve iş makinası sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.