Ankara'da 3 Adet Kırkayak Kamyon Kiralanacaktır (12 Aylık)


ANKARA İLİ ÇUBUK İLÇESİNDEKİ BİYOGAZ TESİSİNE HAYVAN GÜBRESİ (TAVUK GÜBRESİ) NAKLİYE İŞİ İÇN 3 ADET TIR HAVUZ KASA DORSELİ DAMPER EN AZ 12 AYLIK ŞOFÖRLÜ OLARAK KİRALANACAKTIR. 1-) EN AZ 25 TON KAPASİTELİ (25 TONUN ALTINDA OLMAYACAK.) 2-) GÜNDE (GİT-GEL) 650 KM YAPACAK TEK SEFER - TEK YERDEN ALIP GETİRECEK 3-) AYDA 2 GÜN YATMA İZNİ VAR 4-) SÖZLEŞME YAPILACAK EN AZ 1 YIL DEVAM EDİLİRSE 4 YILLIK BİR İŞ. 5-) ARAÇ YAKITI VERİLECEK

Kiralamak İsteyen Firma:

Firma Adı: Mim****
Ad Soyad: Mus****
Telefon: 05309****

Operatör: Şoförlü
Kiralama tarihi: TEKLİF UYGUN BULUNURSA HEMEN
Adres: Çubuk, Ankara

31 Mayıs 2021 (Yayında Değil)
Bu talep 31 Mayıs 2021 tarihinde tekliflere kapandı.
Açık Talepler

Teklif Verebileceğiniz Benzer İşler

İş Makinası Arayanlar Gelen Teklifler Durum Yayın Tarihi
Muğla'da 7 Adet Kırkayak Kamyon Kiralanacaktır
Süre: 3 AYLIK
Muğla’da hafriyat işinde çalıştırılmak üzere 7 adet kırkayak çift çeker damperli kamyon 3 aylık şoförlü olarak paletli ekskavatör operatörlü olarak kiralanacaktır Konakl ...
6 firma teklif verdi Yayında 21 Ocak 2022
Teklif Verin
Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık İş Makinası Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık iş makinası veya inşaat ekipmanı arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Makina Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri iş makinası tedarikçisi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Makina Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

İş makinası sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve iş makinası sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.