İstanbul'da 1 Adet Araç Üstü Sepetli Vinç Kiralanacaktır (27 aylık)


İstanbul Bayrampaşa'da Kamu Kurumu Destek Hizmetleri Müdürlüğü bünyesinde çalıştırılacak, 2013 model ve üstü, çalışma yüksekliği en az 22 metre, azami yüklü ağırlığı en az 7000 kg, motor gücü en az 114 KW, yakıt tankı en az 140 litre, 1 adet araç üstü sepetli vinç 27 aylık operatörlü olarak kiralanacaktır. Kiralama başlangıç tarihi Ekim 2019, bitiş tarihi Aralık 2021. Yakıt işverene, bakım makina sahibine aittir. Teklif veren uygun firmalara ihale teknik şartnamesi gönderilecektir.

Kiralamak İsteyen Firma:

Firma Adı: İst****
Ad Soyad: Bül****
Telefon: 02124****

Operatör: Operatörlü
Nakliye: Makina sahibi tarafından karşılanacak
Ödeme: İşveren makina sahibiyle konuşarak anlaşacaktır.
Kiralama tarihi: 01 Ekim 2019
Adres: Bayrampaşa, İstanbul

01 Temmuz 2019 (Yayında Değil)
Bu talep 01 Temmuz 2019 tarihinde tekliflere kapandı.
Açık Talepler
Henüz üye değilseniz, ücretsiz kayıt olun
Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık İş Makinası Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık iş makinası veya inşaat ekipmanı arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Makina Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri iş makinası tedarikçisi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Makina Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

İş makinası sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve iş makinası sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.