'de 8 Adet Greyder Kiralanacaktır (4 ay)

1. Greyder belden kırma olacaktır. 2. Greyderde operatör kontrollü kilitlenebilir diferansiyel olacaktır. 3. Makinenin çalışma ağırlığı en az 9.000 KG olacaktır. 4. Motor dizel, turbo şarjlı, min. 6 silindirli ve 4 zamanlı olacaktır, en az 138 hp olacaktır. 5. Her türlü hava ve iklim şartlarında yeterli soğutmayı sağlayacak bir düzen bulunacaktır. 6. En az 8 ileri 4 geri hız kademesi (vitesi) olacaktır. 7. Bıçak hareketleri operatör kabininden kumandalı, hidrolik sistemle sağlanacaktır. 8. Bıçak (orijinal greyder bıçağı) uzunluğu en az 3000 mm olacaktır. 9. Bıçak daire dişlisi 360 derece dönebilecek ve şev kesme kabiliyetine sahip olacaktır. 10. Makinenin operatör mahallinde operatörün rahatça görebileceği bir yerde motor yağ basınç, yakıt seviye, motor ısı ikazları, çalışma saati ve gerekli diğer gösterge ve lambalar bulunacaktır. 11. Yüke duyarlı hidrolik sistem olacaktır. 12. Hidrolik fren sistemi olacaktır. 13. Motor gücü en az 138 HP olacaktır. kışla mücadele

Kiralamak İsteyen Firma:

Ad Soyad: vey****
Telefon: 05334****

Operatör: Operatörlü
Nakliye: Makina sahibi tarafından karşılanacak
Adres: İstanbul, Türkiye

19 Aralık 2016 (Yayında Değil)
Bu talep 19 Aralık 2016 tarihinde tekliflere kapandı.
Açık Talepler

Teklif Verebileceğiniz Benzer İşler

İş Makinası Arayanlar Gelen Teklifler Durum Yayın Tarihi
Adıyaman'da 1 Adet Greyder Kiralanacaktır
Süre: 9 AYLIK
Adıyaman Besni’de DSİ toplulaştırma yolları işinde çalıştırılmak üzere 1 adet greyder 9 aylık operatörlü olarak kiralanacaktır
3 firma teklif verdi Tekrar Yayında 16 Ocak 2022
Teklif Verin
Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık İş Makinası Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık iş makinası veya inşaat ekipmanı arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Makina Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri iş makinası tedarikçisi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Makina Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

İş makinası sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve iş makinası sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.