Kocaeli'de 2 Adet 10 Teker Kamyon Kiralanacaktır (1 yıllık)


Kocaeli Dilovası'nda 97 yılından beri faaliyeti devam eden Kömür Eleme Tesisinde beton sahada çalışacak 2 adet TEK ÇEKER 10 TEKER Damperli Kamyon 1 yıllık şoförlü olarak kiralanacaktır. Anlaşılan firmalar ile 1 yıldan sonra uzun süreli de devam edilebilir. Yakıt işveren tarafından karşılanacaktır.

Kiralamak İsteyen Firma:

Firma Adı: ALY****
Ad Soyad: Tur****
Telefon: 05372****

Ödeme: 45 günde
Adres: Dilovası, Kocaeli

12 Ocak 2019 (Yayında Değil)

Teklif Verebileceğiniz Benzer İşler

İş Makinası Arayanlar Gelen Teklifler Durum Yayın Tarihi
Aydın'da 1 Adet 10 Teker Kamyon Kiralanacaktır
Süre: EN AZ 3 AYLIK
Aydın Didim'de Akbük Kaplankaya villa projesinde alt yapı ve duvar işinde çalışacak yüksek model, çift çeker 10 teker damperli kamyon en az 3 aylık şoförlü olarak kirala ...
4 firma teklif verdi Tekrar Yayında 18 Ocak 2019
Teklif Verin
Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık İş Makinası Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık iş makinası veya inşaat ekipmanı arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Makina Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri iş makinası tedarikçisi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Makina Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

İş makinası sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve iş makinası sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.