İstanbul'da 1 Adet Paletli Mini Ekskavatör Kiralanacaktır (4 günlük)


İstanbul'da Deri Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü'nde trafo etrafı temizleme işinde çalıştırmak üzere 7 ton kapasiteli, 1 metre kova genişliği olan 1 adet Paletli Mini Ekskavatör 4 günlük operatörlü olarak kiralanacaktır. Trafo etrafında elektrik kablolarının olduğu bölgede çalışacağı için tecrübeli operatör gerekmektedir. Yakıt ve nakliye makina sahibi tarafından karşılanacaktır.

Kiralamak İsteyen Firma:

Firma Adı: İST****
Ad Soyad: Ayş****
Telefon: 05324****

Operatör: Operatörlü
Nakliye: Makina sahibi tarafından karşılanacak
Ödeme: Konuşulur
Adres: İstanbul

16 Aralık 2018 (Yayında Değil)

Teklif Verebileceğiniz Benzer İşler

İş Makinası Arayanlar Gelen Teklifler Durum Yayın Tarihi
Antalya'da 1 Adet Paletli Mini Ekskavatör Kiralanacaktır
Süre: 15 GÜNLÜK
Antalya Kaş'ta sera içinde çalışacak 2 ton kapasiteli, kabinsiz 1 adet Paletli Mini Ekskavatör 15 günlük operatörsüz olarak kiralanacaktır. Kiralama 15 Nisan 2019'da baş ...
İlk teklifi siz verin Yayında 11 Şubat 2019
Teklif Verin
Muğla'da 1 Adet Paletli Mini Ekskavatör Kiralanacaktır
Süre: 1 AYLIK
Muğla Marmaris Orhaniye Köyü'nde araziye yapılan evin arkasındaki yamaçın düzeltilmesi ve toprağın serilmesi işinde çalıştırılacak 1 adet 4 ton civarı paletli mini ekska ...
2 firma teklif verdi Yayında 08 Şubat 2019
Teklif Verin
Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık İş Makinası Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık iş makinası veya inşaat ekipmanı arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Makina Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri iş makinası tedarikçisi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Makina Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

İş makinası sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve iş makinası sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.