Manisa'da 1 Adet Lastikli Ekskavatör Kiralanacaktır (1 AYLIK)


Manisa Soma’da faaliyet göstermekte olan Soma Çimento Fabrikasında Kazı Ve Dolgu İşlerinde çalıştırılmak üzere 17-20 Tonluk Kırıcılı 1 adet Lastikli Ekskavatör Operatörlü olarak kiralanacaktır. Fiyat Teklifine Operatör Ücretleri, Ssk Tüm Masrafları, Konaklama Masrafları Dahil Olacaktır. Operatör Fabrika Yemekhanesinden Bedelsiz Faydalanabilecektir. Çalışma Saatleri 08:00-17:00 Yakıt Fabrika Tarafından Verilecektir. Makinanın Akaryakıt Dışında Tüm Bakım Onarımı, Geliş/Gidiş Nakliyesi Makina Sahibine Aittir.

Kiralamak İsteyen Firma:

Firma Adı: Som****
Ad Soyad: Met****
Telefon: 05498****

Operatör: Operatörlü
Nakliye: Makina sahibi tarafından karşılanacak
Ödeme: Fatura+30 gün sonraki her ayın 1.ve 3.Çarşamba günü
Kiralama tarihi: 15 Eylül 2020
Adres: Soma, Manisa

21 Eylül 2020 (Yayında Değil)
Bu talep 21 Eylül 2020 tarihinde tekliflere kapandı.
Açık Talepler
Henüz üye değilseniz, ücretsiz kayıt olun
Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık İş Makinası Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık iş makinası veya inşaat ekipmanı arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Makina Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri iş makinası tedarikçisi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Makina Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

İş makinası sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve iş makinası sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.