Bolu'da 2 Adet Su Tankeri (Arazöz) Kiralanacaktır (5 AYLIK)


Bolu Mudurnu’da biyogaz tesisinden çıkan fermente suyu tarımsal alanlara taşıma işinde çalıştırılmak üzere (bazı yerlerde doğrudan boşa ltma, bazı yerlerde araç üzerine işverenin montajını yapacağı pompalarla yağmurlama şeklinde sulama yapacaktır. 100 mt mesafe yaklaşık 23 tonu 10 dk da boşaltacak sistemlerdir) 20-25 ton kapasiteli 2 adet su tankeri arazöz 5 aylık operatörlü olarak kiralanacaktır. Azami uzaklık 20 km. ortalama 12-14 km dir. Günlük sefer sayısı 7-12 arası değişmektedir.

Kiralamak İsteyen Firma:

Firma Adı: Mud****
Ad Soyad: Mus****
Telefon: 05377****

Operatör: Operatörlü
Nakliye: Makina sahibi tarafından karşılanacak
Ödeme: Karşılklı konuşarak anlaşılacaktır.
Adres: Mudurnu, Bolu

03 Haziran 2021 (Yayında Değil)
Bu talep 03 Haziran 2021 tarihinde tekliflere kapandı.
Açık Talepler

Teklif Verebileceğiniz Benzer İşler

İş Makinası Arayanlar Gelen Teklifler Durum Yayın Tarihi
İstanbul'da 1 Adet Su Tankeri (Arazöz) Kiralanacaktır
Süre: 1 GÜN
İstanbul, Anadolu Yakası Altunizade bölgesinde konut projesinde yol temizliğinde kullanılacak, 20T kapasiteli, operatörlü su tankeri (arazöz) kiralanacaktır. Karşılıklı ...
1 firma teklif verdi Yayında 30 Kasım 2022
Teklif Verin
Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık İş Makinası Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık iş makinası veya inşaat ekipmanı arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Makina Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri iş makinası tedarikçisi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Makina Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

İş makinası sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve iş makinası sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.