Çanakkale'de 1 Adet Lastikli Yükleyici Kiralanacaktır (28 aylık)


Çanakkale Bigadiç’te fabrika tesisi Konsantre ürünlerin bunkerlere doldurulmasında çalıştırılmak üzere 2004 model ve üzeri, en az 3 m3 kepçe kapasiteli ve tırnaksız 1 adet lastik tekerlekli loder 28 aylık operatörsüz olarak kiralanacaktır. İş 01 EYLÜL 2020 tarihinde başlayacaktır. KİRALAMA ŞARTLARI: 1-Makine temiz, çalışır ve hasarsız bir şekilde teslim alınacak, kiralama süresi (28 ay) sonunda aynı şekilde aynı temiz, çalışır ve hasarsız bir şekilde teslim edilecektir. 2-Loder operatörsüz olarak 7/24 esasına göre kiralanacaktır. 3-loderin kullanım hakkı ve tüm sorumluluğu kiralama süresi (28 ay) boyunca TEŞEKKÜL (İDARE)'ye ait olacaktır. 4-Loderin piston, motor, şanzuman, vites kutusu, elektronik kart vs. gibi büyük arızaları, operatör kullanımından ve TEŞEKKÜL (İDARE) talimatlardan kaynaklı hataların sonucu oluşacak arızalar ve zararlar teklif kapsamı dışındadır. 5-Tamiri yapılacak araç ve gereçler TEŞEKKÜL (İDARE) tarafından gösterilecek yerde yapılacak olup, bu işlemler esnasında meydana gelecek her türlü aksaklık ve sorumluluk TEŞEKKÜL (İDARE)’ye aittir. 6-Loderin bu iş kapsamında toplam 7750 (yedibinyediyüzelli) saat çalışacağı planlanmıştır

Kiralamak İsteyen Firma:

Firma Adı: Cor****
Ad Soyad: Fah****
Telefon: 05317****

Operatör: Operatörsüz
Nakliye: Makina sahibi tarafından karşılanacak
Ödeme: Her ayın ödemesi çalıştığı ayı takip eden 20 gün içinde
Kiralama tarihi: 01 Eylül 2020
Adres: Bigadiç, Çanakkale

08 Ağustos 2020 (Yayında Değil)
Bu talep 08 Ağustos 2020 tarihinde tekliflere kapandı.
Açık Talepler
Henüz üye değilseniz, ücretsiz kayıt olun
Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık İş Makinası Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık iş makinası veya inşaat ekipmanı arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Makina Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri iş makinası tedarikçisi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Makina Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

İş makinası sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve iş makinası sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.