Tekirdağ'da 17 Adet Kırkayak Kamyon Kiralanacaktır (24 AYLIK)


Tekirdağ malkara'da bulunan maden sahası mıcır taşıma işinde çalıştırılmak üzere 17 adet kırkayak damperli kamyon 24 aylık şoförlü olarak kiralanacaktır. Bu iş için gerekli açıklamalar aşağıda ki gibidir. 1. Mesafe 28 km bu mesafenin 23km'si asfalttadır. 5km'si ise maden sahası yoludur. 2. İş yapıldığı süre içerisindeki ; Teker patlaması , makas kırılması vb. bütün masraflar işverene aittir. 3. Maden sahasındaki kırılan mıcırın stok sahasına kadar belirtilen km boyunca taşıması işi vardır. Fazla tonaj atılabilir. Bu vb durumlardan doğacak trafik cezalarının karşılanması tamamiyle işverene aittir. 4. Ton başına 10 tl ücret teklif edilmektedir. Fakat sahaya gidilip görüşmeler yapıldığında fiyatta değişkenlik ( arttırma gibi ) olabilir. 5. Şöförleri Sabah,Öğlen ve akşam yemekleri işverene aittir. fakat barınma karışılanmamaktadır. ( barınma opsiyonel olarak değişebilir. 6. Hakedişler haftalık ödemeler ile yapılacaktır. 7. Yukarıda şartların tamamı uygun görüldüğü takdirde 2 yıllık kontrat imazalanacaktır. Not: YUKARIDA ŞARTLAR UYGUN OLMASI HALİNDE KAMYON SAHİPLERİNİN GİDİP SAHAYI GEZMESİ TAVSİYE EDİLİR . EN NİHAYETİNDE PRATİKSEL OLARAK SAHAYI TEST ETMENİZ GEREKEBİLECEĞİNDEN BU ŞEKİLDE TAVSİYE EDİLMİŞTİR.

Kiralamak İsteyen Firma:

Firma Adı: YIL****
Ad Soyad: Ümi****
Telefon: 05534****

Operatör: Şoförlü
Ödeme: HAFTALIK
Kiralama tarihi: 21 Eylül 2020
Adres: Malkara, Tekirdağ

23 Eylül 2020 (Yayında Değil)
Bu talep 23 Eylül 2020 tarihinde tekliflere kapandı.
Açık Talepler
Henüz üye değilseniz, ücretsiz kayıt olun
Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık İş Makinası Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık iş makinası veya inşaat ekipmanı arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Makina Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri iş makinası tedarikçisi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Makina Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

İş makinası sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve iş makinası sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.