Kayseri'de 1 Adet Su Tankeri (Arazöz) Kiralanacaktır (En az 5 aylık)


Kayseri merkezde belediye yeşil alan sulamasında çalıştırılmak üzere ( arazözün tankına bağlı santrifüj pompa sistemi bulunacak, bu pompa aracın kendi motorundan hareket alacak, santrifüj pompası çift yönlü (emme, basma) çalışabilecek, emme hattı tek hat olup 100 mm, basma hattı ise ikili olup 100 mm ve 80 mm çaplara sahip olacak, emme için gerekli hortum, klape ve kaplin takımı araçta bulunacak ) özelliklerde 2005 model ve üzeri 1 adet 20 tonluk su tankeri arazöz en az 5 aylık kiralanacaktır.

Kiralamak İsteyen Firma:

Ad Soyad: Mel****
Telefon: 05334****

Operatör: Operatörlü
Nakliye: Makina sahibi tarafından karşılanacak
Kiralama tarihi: 03 Haziran 2019
Adres: Kayseri

18 Mayıs 2019 (Yayında Değil)
Bu talep 18 Mayıs 2019 tarihinde tekliflere kapandı.
Açık Talepler
Henüz üye değilseniz, ücretsiz kayıt olun

Teklif Verebileceğiniz Benzer İşler

İş Makinası Arayanlar Gelen Teklifler Durum Yayın Tarihi
Muğla'da 1 Adet Su Tankeri (Arazöz) Kiralanacaktır
Süre: 3 AY
Muğla, Bodrum ilçesinde bulunan şantiyede temel ve yol sulamada kullanılacak, 20T-25T arası kapasiteli, tam sistemli olan, operatörsüz su tankeri Arazöz kiralanacaktır.
1 firma teklif verdi Yayında 22 Mayıs 2024
Teklif Verin
Mardin'de 2 Adet Su Tankeri (Arazöz) Kiralanacaktır
Süre: 5 AY
Mardin, Mazıdağı ilçesinde bulunan bakır fabrikasında yol sulamada kullanılacak, 20T-25T arası kapasiteli, önden ve arkadan sulama sistemi olan, operatörlü veya operatör ...
4 firma teklif verdi Yayında 20 Mayıs 2024
Teklif Verin
Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık İş Makinası Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık iş makinası veya inşaat ekipmanı arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Makina Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri iş makinası tedarikçisi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Makina Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

İş makinası sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve iş makinası sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.