Kayseri'de 1 Adet Su Tankeri (Arazöz) Kiralanacaktır (En az 5 aylık)


Kayseri merkezde belediye yeşil alan sulamasında çalıştırılmak üzere ( arazözün tankına bağlı santrifüj pompa sistemi bulunacak, bu pompa aracın kendi motorundan hareket alacak, santrifüj pompası çift yönlü (emme, basma) çalışabilecek, emme hattı tek hat olup 100 mm, basma hattı ise ikili olup 100 mm ve 80 mm çaplara sahip olacak, emme için gerekli hortum, klape ve kaplin takımı araçta bulunacak ) özelliklerde 2005 model ve üzeri 1 adet 20 tonluk su tankeri arazöz en az 5 aylık kiralanacaktır.

Kiralamak İsteyen Firma:

Ad Soyad: Mel****
Telefon: 05334****

Operatör: Operatörlü
Nakliye: Makina sahibi tarafından karşılanacak
Kiralama tarihi: 03 Haziran 2019
Adres: Kayseri

18 Mayıs 2019 (Yayında Değil)
Bu talep 18 Mayıs 2019 tarihinde tekliflere kapandı.
Açık Talepler

Teklif Verebileceğiniz Benzer İşler

İş Makinası Arayanlar Gelen Teklifler Durum Yayın Tarihi
Zonguldak'da 2 Adet Su Tankeri (Arazöz) Kiralanacaktır
Süre: 6 AY
Zonguldak, Filyos ilçesinde kurumsal firma tarafından konut projesinde şantiye içerisinde tuvaletlere su çekmede kullanılacak, 18T-20T arası kapasiteli, 2008 model ve üz ...
3 firma teklif verdi Yayında 27 Ocak 2023
Teklif Verin
Rize'de 1 Adet Su Tankeri (Arazöz) Kiralanacaktır
Süre: 1 GÜN
Rize, Çamlıhemşin ilçesinde film çekiminde kullanılacak, 15T kapasiteli, operatörlü su tankeri (arazöz) kiralanacaktır. Araç '6' saat kadar kullanılacaktır.
İlk teklifi siz verin Yayında 23 Ocak 2023
Teklif Verin
Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık İş Makinası Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık iş makinası veya inşaat ekipmanı arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Makina Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri iş makinası tedarikçisi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Makina Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

İş makinası sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve iş makinası sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.