Aksaray'da 1 Adet Paletli Ekskavatör Kiralanacaktır (3 Aylık)


Aksaray Sultanhanı 'nda bulunan şantiyede 1400 lük, 600 lük, 500 lük, 300 lük boru için hendek kazısı, montajı ve geri kapatma işinde çalıştırılmak üzere 20-25 ton arası, KIRICILI ve kovalı 1 adet paletli ekskavatör 3 aylık operatörlü olarak kiralanacaktır. Makine genelde kırıcılı olarak kullanılacak olup, yapılan hendek kazısında sert zemini kırmak için kullanılacaktır. Çalışma süresince Mazot + Opr Konaklama ve Yeme İçme işverene aittir. Makinenin şantiyeye geliş nakliyesi işverene aittir. Dönüş nakliyesi makine sahibine aittir. Gelecek makine için Operatörün baret, yelek, ayakkabı, SGK sı, Maaşı, Makine Periyodik Muayene Formu, İlk yardım çantası, Yangın tüpü ve Operatörlük Belgesi istenilmektedir. Makinede yağ kaçağı vb gibi sızıntı olabilecek bir yer olmamalıdır. 110 cm'lik kovasının olması tercih sebebidir. Piyasa fiyatları bellidir. Yüksek fiyat teklifleri değerlendirmeye kesinlikle alınmayacaktır

Kiralamak İsteyen Firma:

Firma Adı: İNC****
Ad Soyad: Hak****
Telefon: 05324****

Operatör: Operatörlü
Nakliye: Geliş işveren, dönüş makina sahibi tarafından
Ödeme: Karşılıklı konuşarak anlaşılacaktır
Adres: Sultanhanı, Aksaray

19 Ağustos 2020 (Yayında Değil)
Bu talep 19 Ağustos 2020 tarihinde tekliflere kapandı.
Açık Talepler
Henüz üye değilseniz, ücretsiz kayıt olun

Teklif Verebileceğiniz Benzer İşler

İş Makinası Arayanlar Gelen Teklifler Durum Yayın Tarihi
Malatya'da 3 Adet Paletli Ekskavatör Kiralanacaktır
Süre: 5 AY
Malatya, Merkez'de bulunan konut projesinde hafriyat işlerinde kullanılacak, 30T-35T arası kapasiteli, kırıcısı olan, operatörlü 3 adet paletli ekskavatör kiralanacaktır ...
7 firma teklif verdi Yayında 23 Nisan 2024
Teklif Verin
Eskişehir'de 7 Adet Paletli Ekskavatör Kiralanacaktır
Süre: 12 AY
Eskişehir, Mihaliççık ilçesinde dekupaj işinde kullanılacak, 45T-50T arası kapasiteli, 7 adet operatörlü paletli ekskavatör kiralanacaktır. Operatörler için kalacak yer ...
6 firma teklif verdi Yayında 22 Nisan 2024
Teklif Verin
Mersin'de 1 Adet Paletli Ekskavatör Kiralanacaktır
Süre: 1 GÜN
Mersin, Mezitli ilçesinde bulunan 2 dönüm arazide imar için kullanılacak, 21T-25T arası kapasiteli, operatörlü paletli ekskavatör kiralanacaktır.
İlk teklifi siz verin Yayında 22 Nisan 2024
Teklif Verin
Trabzon'da 1 Adet Paletli Ekskavatör Kiralanacaktır
Süre: 1 GÜN
Trabzon, Çaykara ilçesinde bulunan yaylada yol açmada kullanılacak, 18T kapasiteli, operatörlü paletli ekskavatör kiralanacaktır.
İlk teklifi siz verin Yayında 15 Nisan 2024
Teklif Verin
Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık İş Makinası Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık iş makinası veya inşaat ekipmanı arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Makina Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri iş makinası tedarikçisi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Makina Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

İş makinası sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve iş makinası sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.