Amasya'da 1 Adet Dozer Kiralanacaktır (1 AYLIK)


Gümüşhacıköy kuzeyinde, yaklaşık 17 km (3 adet sismik araştırma doğrusu üzerindeki belirli aralıklarda, toplam 17 km ve 4-5 metre eninde, sismik araçların (yaklaşık 32 ton) geçebileceği (bir defaya mahsus-daimi kullanacak şekilde olmayacak) yolların açılması işi. Dozer ekipmanı: dozer-operatör-yağcı-servis aracı (mazot ve personel nakli için) olmak koşulu ile, kilometre ücreti olarak teklif alınacak. Yakıt dozer firmasına ait olacak. Çalışma zamanı Eylül-2021 ayı içerisinde, yaklaşık 15-30 günlük çalışma için 1 adet dozer kirallanacaktır

Kiralamak İsteyen Firma:

Firma Adı: TPI****
Ad Soyad: MER****
Telefon: 05336****

Operatör: Operatörlü
Nakliye: Geliş işveren, dönüş makina sahibi tarafından
Ödeme: Kurumsal ödeme; iş bitimi aylık puantaj üzerinden fatura karşılığı
Adres: Amasya

05 Ekim 2021 (Yayında Değil)
Bu talep 05 Ekim 2021 tarihinde tekliflere kapandı.
Açık Talepler
Henüz üye değilseniz, ücretsiz kayıt olun
Makinaparkuru.com Nasıl Çalışır ?
1. Kiralık İş Makinası Arayanlar Talep Oluşturur

Kiralık iş makinası veya inşaat ekipmanı arayan müşteriler istedikleri iş makinası detaylarını (hangi iş makinası, kaç adet, ne için kiralanmak isteniyor vb...) Makinaparkuru.com'a ileterek talep oluşturur.
2. Talep Anlaşmalı Makina Sahiplerine Gönderilir

Makinaparkuru.com, gelen talepleri iş makinası tedarikçisi olarak kayıt olan anlaşmalı iş makinası sahiplerine gönderir.
3. Makina Sahipleri Fiyat Teklifini İletir

İş makinası sahipleri en kısa sürede fiyat tekliflerini iletir. Talep sahibi ve iş makinası sahibi firmaya hızlı iletişim için gerekli bilgiler gönderilir. Makinaparkuru.com herhangi bir komisyon talep etmez.